Napad na 80-letniego kapłana. Sprawca zatrzymany

Zatrzymano napastnika, który zaatakował w piątek wieczorem 80-letniego kapłana wracającego z Najświętszym Sakramentem od chorych w Pionkach pod Radomiem.

Policji udało się zatrzymać mężczyznę podejrzanego o napaść na 80-letniego kapłana. Do napadu doszło w piątek w Pionkach koło Radomia.

Mężczyzna zaatakował księdza od tyłu. Uderzył go w plecy i popchnął. Kapłan trafił do szpitala. TUTAJ więcej informacji na ten temat.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

– Policjanci prowadzili czynności w kierunku uszkodzenia ciała. Bardzo szybko wytypowany został sprawca m.in. dzięki nagraniu z monitoringu – powiedziała rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, podinspektor Katarzyna Kucharska.

Podinsp. Kucharska dodała, że obecnie prowadzone są z mężczyzną czynności policyjne. Nie wiadomo, co kierowało napastnikiem.

Ks. Leon Czerwiński był pierwszym proboszczem parafii NMP Królowej Polski w Pionkach i jej budowniczym. W parafii przebywa jako rezydent od czasu przejścia na emeryturę w 2018 roku.

wp.pl / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Tt/Polska Policja

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net