Odbiło mu? Biedroń pisze do arcybiskupa, jakby miał cokolwiek w tej sprawie do gadania

– Apeluję do Arcybiskupa Gądeckiego o złożenie rezygnacji, a do członków Konferencja Episkopatu Polski zgromadzonych w Zebraniu plenarnym o przyjęcie rezygnacji – napisał na Twitterze Robert Biedroń, który jest aktywnym homoseksualistą i zdeklarowanym demokratą.

Zdeklarowany demokrata oraz jawny i aktywny homoseksualista powołuje się w swoim piśmie na 26 art. Statut KEP. Czytamy w nim, że „Przewodniczącego i jego Zastępcę wybiera spośród biskupów diecezjalnych Zebranie plenarne na okres pięciu lat”.

Dodatkowo bezczelność niekatolickiego demokraty w piśmie do struktur Kościoła podkreśla fakt, że abp. Stanisław Gądecki został dopiero co ponownie wybrany na przewodniczącego KEP.

Biedroń w swoim piśmie powołuje się na lewacką wersję rzeczywistości, jakoby Kościół w Polsce ukrywał tysiące przypadków pedofilii. Ze swoich ideologicznych omamów chce wyciągać konsekwencje formalno-prawne w prawdziwym świecie.

twitter.com, episkopat.pl, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

3 thoughts on “Odbiło mu? Biedroń pisze do arcybiskupa, jakby miał cokolwiek w tej sprawie do gadania

 • 19 marca 2019 o 21:58
  Permalink

  Nie odbiłu mu, tylko jest poprostu reprezentuje tęczowo-lewacki sposób myślenia. Niech Biedronek sam zrezygnuje z polityki, z życia publicznego i niech nie ukrywa pedofilii wśród swoich tęczowych kolegów, jak to miało miejsce w Słupsku. Może się okazać że afera jest równie duża jak ta w Kanadzie (Benjamin Levin), dyrektor naczelny LGBT Youth w Szkocji czy Larry Birkin z USA.

  Odpowiedz
 • 21 marca 2019 o 01:36
  Permalink

  Skoro arcybiskup uważa, że ma coś do powiedzenia na temat tego jak powinni żyć ludzie tacy jak Biedroń, to ten czuje się wywołany do tablicy i również upoważniony do udzielenia wskazówek arcybiskupowi.

  Odpowiedz
  • 21 marca 2019 o 08:41
   Permalink

   Stachu, Arcybiskup (i każdy tzw 'homofob’) chce LEPIEJ dla homoseksualistów i innych z ułomną orientacją seksualną – ograniczyć się albo wogóle zrezygnować z homoseksualnego stylu życia żeby zadbać o zdrowie, zamiast żyć w hedonistyczny sposób promowany przez tęczowych seksoholików z LGBT i później cierpieć na choroby weneryczne i depresję.
   Biedroniowi i podobnym zależy wyłącznie na promocji k*rwienia się kim się chce. Uczmy się na błędach zachodu, gdzie tęczowi mają do powiedzenia na każdy temat i nie zachęcają tylko narzucają innym co mają myśleć i jak robić.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.