5 grudnia 2023
Kościół i wiaraRodzinaWiadomości

Pamiętasz o modlitwie za nienarodzonych? Dzisiaj o 21.37

rozaniecprolife.pl

Zachęcamy do włączenia się dzisiaj we wspólną modlitwę w intencji nienarodzonych dzieci, ich matek oraz ojców. Akcja modlitewna zorganizowana przez grupę internautów polega na – w miarę możliwości – cotygodniowej modlitwie. Na stronie rozaniecprolife.pl znajduje się aplikacja przypominająca.

– W świecie promującym tzw. „wolność wyboru” przez cywilizację śmierci potrzeba działania i modlitwy, by ocalić najniewinniejsze istoty ludzkie. Poprzez tę stronę chcemy, byś dołączył/a z nami do dzieła związanego z tym drugim aspektem – czytamy na stronie. – Co piątek – niezależnie od miejsca w Polsce czy za granicą – chcemy modlić się różańcem w intencji nienarodzonych dzieci, ich matek oraz ojców. Jest to niezobowiązująca deklaracja do pamięci o modlitwie, by w taki sposób m.in. przyczynić się do szerzenia cywilizacji życia. Jeśli masz czas i siłę, o godzinie 21.37 – godzinie śmierci św. papieża Jana Pawła II, wielkiego orędownika cywilizacji życia – włącz się do wspólnej walki modlitwą różańcową. Jeśli nie dasz rady odmówić całego różańca – odmów chociaż jedną dziesiątkę – zachęcają organizatorzy.

Aby nie zapomnieć w nawale zajęć o wspólnej modlitwie, przygotowano aplikację przypominającą. – Aby pomóc Ci w pamiętaniu o wspólnym, duchowym spotkaniu, możesz skorzystać z przygotowanej przez nas aplikacji, która będzie wysyłała Ci co tydzień przypomnienie o zbliżającym się czasie na modlitwę – czytamy na stronie akcji.

Więcej informacji oraz tekst modlitwy różańcowej – zarówno w języku polskim jak i łacińskim – znajduje się na stronie rozaniecprolife.pl.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net