Petycja ws. odebrania katolickiego statusu dla „Znaku” i „TP”

Kaja Godek zaprasza do podpisania petycji skierowanej do kard. Stanisława Dziwisza, w której apeluje o odebranie statusu katolickiego czasopismom „Znak” oraz „Tygodnikowi Powszechnemu”. Redakcje tych czasopism włączyły się w akcję promowania manipulacji środowisk LGBT pod hasłem: „przekażmy sobie znak pokoju”. Kard. Dziwisz kilka dni temu potępił zarówno sposób prowadzenia tej akcji jak również dołączenie do niej „niektórych środowisk katolickich”.

foto: maszwplyw.pl
foto: maszwplyw.pl

„Z pełnym niedowierzania zdumieniem obserwuję rosnące zaangażowanie w promocję homoseksualizmu redakcji >>Tygodnika Powszechnego<< oraz >>Znaku<<. Obie działają ramię w ramię z bezwstydnie promującą homoseksualizm Kampanią Przeciw Homofobii, która nie ukrywa swych deprawatorskich celów, wymieniając wśród celów statutowych >>zwiększanie reprezentacji społecznej mniejszości seksualnych<< oraz dążenie do zmiany polskiego prawa” – pisze Kaja Godek w treści petycji.

„Wobec tak zuchwałego odejścia od niezmiennego Magisterium, uważam, że zasadnym jest odebranie >>katolickiego<< statusu czasopismom >>Tygodnik Powszechny<< oraz >>Znak<<, których redakcje podlegają jurysdykcji kanonicznej Księdza Kardynała. Ich zaangażowanie w kampanię >>Przekażmy sobie znak pokoju<< jest źródłem zgorszenia, które karmi się nadużywaniem katolickiej afiliacji. Status katolickiego czasopisma traktują oni niczym owczą skórę, dzięki której łatwiej tym wilkom siać spustoszenie w owczarni Dobrego Pasterza. Dlatego prosimy Księdza Kardynała o ochronę przed wilkami, które zuchwale utrzymują, że porywają za aprobatą pasterzy” – apeluje Kaja Godek.

Petycję poparło obecnie ponad 1,5 tys. osób. Swój podpis można złożyć poprzez stronę maszwplyw.pl (TUTAJ).

O działaniach homolobby oraz o niegodnym zachowaniu środowisk nazywających się katolickimi stanowczo wypowiedział się kard. Dziwisz. „Z ubolewaniem stwierdzam, że w fałszowanie niezmiennej nauki Kościoła włączyły się również niektóre środowiska katolickie, których wypowiedzi i publikacje odeszły od Magisterium. Powołując się wybiórczo na wypowiedzi papieża Franciszka, przemilcza się te, w których Ojciec Święty tłumaczy, że w sprawie homoseksualizmu >>powtarza tylko naukę zawartą w Katechizmie<< (wywiad z o. Antonio Spadaro)” – napisał metropolita krakowski. Więcej o wypowiedzi kardynała można przeczytać TUTAJ.

CWIK

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.