Pfizer, AstraZeneca, Moderna i Johnson&Johnson mają problem. Amerykańscy biskupi wzywają wiernych do działania

Amerykańscy biskupi wezwali wiernych, by wysyłali listy do największych światowych koncernów, by zaprzestały stosowania w testach i opracowywaniach szczepionek linii komórkowych, które pochodzą od zamordowanych przed narodzeniem dzieci. Jako odbiorców wskazano koncerny: Pfizer, AstraZeneca, Moderna i Johnson&Johnson.

Sekretariat Obrony Życia Konferencji Biskupów Katolickich w USA zachęca, by wysyłać listy do Pfizera, AstraZeneci, Moderny oraz Johnson&Johnson w sprawie preparatów na Covid-19 oraz GlaxoSmithKline w sprawie produktu przeciw półpaścowi (Shingrix). Do koncernu Merck zaś należy wysyłać listy w związku z preparatem MMR, przeciwko ospie wietrznej oraz zapaleniu wątroby typu A.

– Sekretariat przygotował wzory listów, które są dostępne na stronie episkopatu i zawierają nazwiska najwyższych urzędników oraz adres każdej z wymienionych firm. Listy zaczynają się podziękowaniem za opracowanie szczepionek, ale w dalszej części zwraca się uwagę na nieetyczne wykorzystywanie komórek abortowanych dzieci. Pisma zachęcają koncerny do rezygnacji z nieetycznej praktyki – podaje portal pch24.pl.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– Uważam, że używanie tkanek i / lub linii komórkowych pochodzących z aborcji do produkcji, testowania lub wytwarzania szczepionek i innych produktów farmaceutycznych jest niemoralne – czytamy we wzorze listu do Moderny.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

3 thoughts on “Pfizer, AstraZeneca, Moderna i Johnson&Johnson mają problem. Amerykańscy biskupi wzywają wiernych do działania

 • Avatar
  26 kwietnia 2021 o 10:01
  Permalink

  A w Polsce episkopat nie widzi przeciw wskazań i wręcz namawia wiernych do użycia tych preparatów w wyższym celu jak według talmudycznych nauk kidusz hachaim….ręce opadają na zażydzenie episkopatu przez katolickich faryzeuszy .

  Odpowiedz
  • Avatar
   26 kwietnia 2021 o 10:39
   Permalink

   To prawda. Namawiają wiernych i szczepią się sami. Ponieważ najwyraźniej nie boją się piekła powstaje pytanie komu służą. Nie Panu Bogu, to pewne. Po szczepionce kardynał Nycz dostał udaru. Ciekawe czy fakt ten wywołał jakąś refleksję wśród duchowieństwa.

   Odpowiedz
  • Avatar
   26 kwietnia 2021 o 11:11
   Permalink

   Przyjmując szczepionkę to jak byś pomagał tym co mordują te dzieci

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.