„Po tym właśnie poznaje się wrogów Kościoła”

Na profilu DiceCube pojawił się wpis, w którym autor zwraca uwagę, jak rozpoznać osobę, która pragnie oczyszczenia Kościoła od zwykłego antyklerykała, który w Kościele widzi jedynie pedofilię i wszelkie zło tego świata.

Autor wpisu przytacza w formie prostego dialogu zarzuty wobec Kościoła o pedofilii. – A ten twój Kościół to pedofile, mafia pedofilska! Ukrywają się, sprzedają sobie dzieci, rączka rączkę myje – czytamy. – Czemu nie mówisz o większości przypadków pedofilii wśród stale bezrobotnych, nauczycieli czy robotników? Po prostu nienawidzisz Kościoła, a dobro ofiar czy ukaranie sprawców to tylko racjonalizacja tej niechęci – czytamy w odpowiedzi.

Oskarżyciel wówczas zarzeka się, że to nieprawda i „przecież jest wierzący”. – Kościół trzeba oczyścić, nawet jeśli to boli – przekonuje. – To rozumiem że wesprzesz promocję dzieł i opracowań dotyczących „Lawendowej Mafii”? – pyta autor wpisu. – Że co?! Hahaha teorie spiskowe! Nie ma takiej mafii. Nie ma takich problemów! Skąd masz dane? LOL ale ćwok – czytamy na końcu dialogu.

– Po tym właśnie poznaje się, prze ja was, wrogów Kościoła. Nie chcą żadnego oczyszczenia. Nie zależy im na ofiarach. Nie zależy im na ukaraniu sprawców. Zależy im tylko na usprawiedliwieniu przed samym sobą, iż upadają i mają chore poglądy polityczne. Nie przyznają nigdy, że nie mają siły nie cudzołożyć. Że popierając aborcję, seks przed ślubem, eutanazję, in vitro, bluźnierstwa w popkulturze są po prostu ekskomunikowani – czytamy na profilu DiceCube.

– Potrzebują jedynie uzasadnienia tego, że nie chcą się KRK słuchać. Tyle w temacie – stwierdził autor wpisu.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net