Prawosławny kapłan stwierdza, że sam „ślub cywilny” to w praktyce bezpłatna prostytucja

– Nie chcą się przyznać: „jestem bezpłatną prostytutką”, dlatego mówią: „jestem po ślubie cywilnym” Nie! Ty tylko bezpłatnie świadczysz usługi (seksualne – red.), i tyle. Nikt cię za żonę nie uważa – stwierdził prawosławny kapłan, protojerej Dmitrij Smirnow. To nie pierwsza mocna, niepopularna opinia tego duchownego.

Przewodniczący patriarszej komisji ds. rodziny protojerej Dmitrij Smirnow ostro skrytykował rosnącą falę tzw. ślubów cywilnych. – Nie chcą się przyznać: „jestem bezpłatną prostytutką”, dlatego mówią: „jestem po ślubie cywilnym” Nie! Ty tylko bezpłatnie świadczysz usługi (seksualne – red.), i tyle. Nikt cię za żonę nie uważa – powiedział kapłan.

Stwierdził też, że wiele kobiet dziś nie rozumie, czym jest małżeństwo. Zauważył także, że o wiele więcej kobiet w Rosji było lub jest zamężnych, niż mężczyzn jest żonatych.

– To tylko chwilowa rozrywka. Bo nie odnoszą się do nich jak do żon. Bo co, trudno zarejestrować ślub? No nie, nie ma żadnego kłopotu – ocenił protojerej Smirnow.

Protojerej Smirnow znany jest na Wschodzie z ostrej krytyki trendów w zlaicyzowanym społeczeństwie. Wcześniej było o nim głośno po stwierdzeniu, że w Rosji nie ma „prawdziwych mężczyzn”, za co zdaniem kapłana winę ponoszą kobiety oraz czasy panowania komunizmu.

polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.