16 maja 2024
Kościół i wiara

Sataniści w podkarpackich lasach? Mają zarzynać zwierzęta w celach rytualnych i odprawiać tzw. czarne msze

Mieszkańcy Tarnobrzegu i okolicznych wsi twierdzą, że w okolicznych lasach zamieszkała sekta satanistów. Z ich relacji wynika, że bezbożnicy odprawiają w lesie tzw. czarne msze i zarzynają zwierzęta w celach rytualnych.

– Poubierani na biało członkowie jakiejś, najpewniej satanistycznej sekty, nocami spotykają się w lasach w rejonie Grębowa, Jamnicy, Bojanowa i Przyszowa na czarnych mszach. Mordują też zwierzęta, by odprawiać swoje obrzędy. W miejscach ich nocnych spotkań dostrzec można neofaszystowskie swastyki i szczątki zabitych zwierząt… Takie informacje od kilkunastu dni rozpowszechniane są na styku powiatów tarnobrzeskiego i stalowowolskiego, głównie z pośrednictwem mediów społecznościowych. W sieci krążą też zdjęcia, a spirala strachu stale się nakręca – podaje portal echodnia.eu.

Przytoczono post z Facebooka kobiety, która mieszka w powiecie stalowolskim. Redakcja skontaktowała się z autorką wpisu informującego o rzekomej grupie satanistów.

– Przyznała, że osobiście nie widziała „członków sekty”, a informacje ma od ludzi z wiosek. Post natomiast wystawiła nie po to, by robić sensację, ale żeby ludzie uważali na siebie – trwa sezon grzybowy i wiele osób samotnie chodzi po lasach – czytamy na portalu.

– To jedna z wielu osób, które w mediach społecznościowych nawiązały do tematu rzekomej sekty. W tej sprawie otrzymaliśmy też sporo informacji przekazywanych z pośrednictwem komunikatorów internetowych i telefonicznie. To zazwyczaj informacje ogólne, że „ktoś słyszał od kogoś o sekcie i widział zdjęcia”. Wszystko na zasadzie „podobno”. Przesyłane są te same zdjęcia (czasem inaczej skadrowane) i niestety raczej już nie sposób ustalić, kto, kiedy i gdzie je zrobił – podkreślono.

Najczęściej wskazywany jest jednak konkretny las. Chodzi o las w Grębowie.

– Na niektórych fotografiach widać swastyki, na innych głowę dzika, są też zwierzęce wnętrzności i skóra. No i zrobiona z dużej odległości fotka, na której w oddali widać ludzkie postaci w białych uniformach przywodzących na myśl skojarzenie z członkami Ku Klux Klanu – napisano.

Sugeruje się też, że sataniści nie są Polakami, tylko cudzoziemcami. Mają też porywać koty i psy. Mieszkańcy Bojanowa mieli też przez nich stracić dwie świnie.

Głowy zwierząt mają być umieszczane na palach. Satanistów ma być zaś ponad 200.

Portal „Echo Dnia” przytoczył też relację mieszkanki Sokolnik, która skontaktowała się z redakcją. Sytuacja miała mieć miejsce około trzy tygodnie temu.

– Było około godziny 2 w nocy. Grupa kilkunastu osób ubranych na biało szła środkiem ulicy Sandomierskiej w kierunku Trześni. Widziałam to z domu, nie zwracałam uwagi na to, w co dokładnie są poubierani. Nie wiem też, czy to ma cokolwiek wspólnego z tymi opowieściami o sekcie, ale proszę mi wierzyć, że w Grębowie osoby mieszkające na obrzeżach naprawdę się boją po zmroku wyjść z domu – powiedziała kobieta.

– W ostatni piątek, 22 września dotarła do nas informacja o rzekomym znalezieniu tego dnia w Przyszowie (powiat stalowowolski) rozszarpanych ludzkich zwłok, co miałoby mieć też związek z tajemniczą sektą. Szef Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli prokurator Adam Cierpiatka zaprzecza jednak, by do takiego zdarzenia doszło, a przynajmniej prokuratura nic o tym nie wie. Postanowiliśmy jeszcze sprawdzić, z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi internetowych, kiedy zostało wykonane zdjęcie, które otrzymaliśmy. Rzekomo zrobiona w Przyszowie drastyczna fotografia pochodzi ze stycznia tego roku i została wykonana na Podkarpaciu – przedstawia szczątki mężczyzny, którego po śmierci najprawdopodobniej rozszarpała dzika zwierzyna – relacjonuje portal.

echodnia.eu

fot. ilustracyjne/fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Sataniści w podkarpackich lasach? Mają zarzynać zwierzęta w celach rytualnych i odprawiać tzw. czarne msze

  • Satanisci i wszelkiej masci bezboznicy od wielu juz lat sa wspierani od kazdej strony przez rzad w Warszawie, gloszacy sie katolickim /Kaczynski na spotkaniach Rodziny Radia Maryja na Jasnej Gorze, wiele razy, uzywajacy tego miejsca i sytuacji jako trybuny do zuskania sobie poparcia, duda wystepujacy w pierwszym szeregu mszy swietych, z drugiej zas strony mason i bezwolne narzedzie swiatowej masonerii, Morawiecki i wielu innych ministrow odwolujacych sie do wartosci chrzescijanskich, a z chrzescijanstwem nie majacy NIC wspolnego, dzieci poylajacy do zydowskich szkol/ .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net