Serwis społecznościowy ogłasza czerwiec miesiącem chrześcijaństwa

Serwis Gab ogłosił, że czerwiec będzie u nich miesiącem chrześcijaństwa i promowane będą treści chrześcijańskich autorów. To wyraźna kontra wobec tzw. miesiąca pychy promującego totalitarny ruch LGBT.

Serwis przywołuje 13 werset z Listu do Filipian, w którym czytamy „wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”. – Czerwiec jest miesiącem chrześcijaństwa i Gab przez cały miesiąc będzie go celebrować, podkreślając chrześcijańskich twórców – czytamy w wysłanym do użytkowników newsletterze.

W informacji znajduje się materiał do rozmowy o wierze. Choć dotyczy on herezji protestanckiej, opowiada jednak o dość uniwersalnej kwestii, tj. problemu z uwierzeniem w Ewangelię. Ponadto, biorąc pod uwagę fakt, iż media społecznościowe w czerwcu raczej ignorują chrześcijaństwo, skupiając się na tzw. miesiącu pychy, postawa administracji tego serwisu jest wyraźnym sprzeciwem wobec dominującej na Zachodzie narracji.

Serwis Gab był jednym z proponowanych przez wielu użytkowników serwisów społecznościowych, na które można się przenieść po tym, gdy wybuchła afera ze zbanowaniem przez Twittera prezydenta USA Donalda Trumpa. Wskazywano, że na Gab panuje duża wolność słowa. W serwisie tym znajduje się m.in. konto założyciela naszego portalu Dominika Cwikły.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.