Skandal na spektaklu z okazji lokalnego święta ku czci Matki Bożej. Tancerze nago odgrywali kopulację

Grupa nagich tancerzy zaprezentowała sceny seksu podczas spektaklu w trakcie festynu z okazji święta Matki Bożej de la Vega w Barajas de Melo w Hiszpanii. Skandaliczny występ był częścią oficjalnego programu obchodów. Władze miasteczka przeprosiły za sytuację i przekonują, że zatrudniona firma nie zastosowała się do wytycznych.

Skandal nagłośniła partia polityczna z opozycji, PP. Zażądała wyjaśnień od burmistrza Milagrosy Llorente (PSOE).

– Odtwarzanie scen seksu i eksponowanie narządów płciowych podczas tradycyjnych obchodów było całkowicie zbędne. Ten spektakl został opłacony z publicznych pieniędzy, a jeżeli na występach były obecne osoby nieletnie, mogło dojść do przestępstwa – wskazuje PP w komunikacie, do którego dołączono nagranie skandalicznej sytuacji.

– Tradycje i święta w naszych miastach i gminach powinny być wzbogacane o działania, które czynią nas lepszymi, a nie takimi, które upodlają; a burmistrzowie ponoszą za to odpowiedzialność – podkreślono.

Wczoraj miało miejsce tradycyjne składanie kwiatów dla Matki Bożej de la Vega. Dziś z kolei jest dzień patronki miejscowości. PP oczekuje, że „władze gminy nie przygotowały innych nieodpowiednich w treściach niespodzianek”.

Władze Barajas de Melo opublikowały na Facebooku przeprosiny za skandaliczny incydent. Winą obarczono zaś zakontraktowaną na festyn firmę, która nie zastosowała się do instrukcji dotyczących treści przedstawienia.

interia.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net