SPD chce ukarać biskupa za krytykę gender

YouTube

Austriacki biskup Andreas Laun, który w niedawno opublikowanym liście pasterskim zwrócił uwagę na szatańską proweniencję ideologii gender, znalazł się na celowniku lewicowych działaczy. Przedstawiciele partii SPD złożyli w sprawie listu zawiadomienie do prokuratury w Salzburgu, oskarżając Launa o „mowę nienawiści”.

Chodzi o list pasterski sprzed kilku tygodni, w którym bp Laun wyraźnie wskazuje, iż za propagandą spod znaku gender stoją siły zła, powołując się przy tym na słowa papieża Franciszka. Hierarcha porównuje także niszczącą rodzinę ideologię do innych szatańskich idei: nazizmu i komunizmu. – Za ideologią gender kryje się kłamstwo diabła – czytamy w liście (TUTAJ).

Słowa biskupa Launa nie spodobały się, rzecz jasna, politykom lewicy. Członkowie Socjalistycznej Partii Niemiec – SPD, złożyli w sprawie hierarchy zawiadomienie do prokuratury w Salzburgu. Zdaniem polityków SPD wypowiedź Launa pełna jest „nienawiści i pogardy”. Chodzi głównie o słowo „zaburzenie” użyte w kontekście homoseksualistów i transseksualistów, ale nie tylko. – Nagonka i wzywanie do walki przeciwko liberalizowaniu społeczeństwa, także ze strony niektórych przedstawicieli Kościoła, musi się skończyć – grzmi jeden z przedstawicieli SPD.

MGOT/pch24.pl, tvp.info

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.