Szokujące doniesienia z Watykanu! Franciszek potajemnie spotykał się z szefem koncernu! Watykan i Pfizer milczą

Katolicki dziennikarz Edward Pentin ujawnił, że w ubiegłym roku Franciszek spotykał się z szefem koncernu Pfizer. W przeciwieństwie do zdecydowanej większości, te prywatne audiencje nie były nigdzie ogłaszane. Zarówno koncern Pfizer jak i Watykan unikają komentarza na ten temat.

– W przeciwieństwie do większości papieskich audiencji prywatnych, spotkania te nie były ogłaszane przez Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej, które nie odpowiadało na wielokrotne prośby o potwierdzenie spotkań – napisał Pentin. Franciszek miał spotkać się dwukrotnie z szefem globalnego koncernu, Albertem Bourlim.

Dziennikarz powołał się na swoje źródła w Watykanie, gdzie pracuje jako korespondent. Rozmowy miały się odbyć z powodu wątpliwości dotyczących skuteczności preparatów koncernu, które przymusowo aplikowane są wszystkim osobom na terenie państwa watykańskiego.

Watykan nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie. Z kolei rzecznik koncernu Pfizer, na pytania dziennikarza, odpowiedział, że „nie możemy potwierdzić ani zaprzeczyć, ponieważ zgodnie z naszą polityką działania naszych kadry kierowniczej są uważane za poufne”.

Pentin przypomina, że w listopadzie 2019 roku, zanim jeszcze wybuchła Wielka Histeria, w Watykanie w podobnym trybie pojawiła się Melinda Gates, która wraz z byłym już mężem prowadzi fundację oraz inwestuje m.in. w udziały w koncernach farmaceutycznych. Wówczas również nigdy nie zapowiedziano ani nie potwierdzono tego spotkania, choć wiadomo już, że miało ono miejsce.

Dziennikarz zwraca też uwagę, że szef Pfizera bywał oficjalnie w Watykanie. Obecny był m.in. na konferencji w maju ubiegłego roku na temat zdrowia, gdzie występował jako uczestnik. Abp Carlo Maria Vigano wówczas krytykował sytuację, ponieważ na watykańskiej konferencji pominięto wiarę i Chrystusa. Zamiast tego szefowie wielu koncernów farmaceutycznych promowali swoje eksperymentalne preparaty na koronawirusa. Poza nimi w konferencji – według abpa Vigano – udział wzięli aborcjoniści, neomaltuzjanie, lewicowi dziennikarze i Chelsea Clinton, która zachęcała wprost do cenzurowania treści niezgodnych z narracją o Wielkiej Histerii.

Edward Pentin podkreśla też, że Pfizer ma monopol na aplikowanie swoich preparatów w Watykanie, mimo, że nikt nie udowodnił skuteczności tego produktu. Ponadto niedawno obowiązek szprycowania w państwie watykańskim poszerzono do trzeciej dawki. Ponadto zwrócił też uwagę, że od czasu podpisania umowy z Pfizerem, Watykan przestał raportować do służb włoskich zachorowania na koronawirusa. Tymczasem 14 członków Gwardii Szwajcarskiej oraz część duchowieństwa miała pozytywne wyniki testów na koronawirusa.

ncregister.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net