Szokujące wyznanie prof. Piotrowskiego. „Wielu księży popiera obecną ustawę aborcyjną” (WIDEO)

Prof. Mirosław Piotrowski w „Komentarzu Politycznym” Mediów Narodowych ujawnił, że „tzw. kompromis aborcyjny odpowiada” wielu księżom w Polsce. Podkreślił, że słyszał to od nich osobiście w prywatnych rozmowach.

– Od dawna obserwujemy wlewanie się trendu zachodniego do Polski. Mówię o pewnej skorupie. Można nazwać się „partą konserwatywną” czy „zjednoczoną prawicą”. Ale patrzmy, co jest pod skorupą – powiedział prof. Mirosław Piotrowski.

Dodał, że państwo „przyzwala” na mordowanie nienarodzonych dzieci, ponieważ „nie uchwala ustawy”.

– Przed niemal każdymi wyborami zapewnia, żeby katolicy czuli się uspokojeni albo uspokaja hierarchów, duchownych. Potem temat zarzuca. Rozpoczyna się dyskusja, „czemu zostaliśmy oszukani”. Ale kadencja trwa cztery lata, w przypadku prezydenta pięć. Ludzie zapominają, a potem wracamy do tej samej dyskusji – podkreślił.

Kandydat na prezydent wyznał również, że „wielu osobom, także duchownym, taki scenariusz też jest na rękę”.

– W prywatnych rozmowach mówili, co ze zdumieniem słuchałem, że właściwie ten tzw. kompromis aborcyjny im odpowiada – ujawnił prof. Piotrowski.

– Przepraszam, odpowiada księżom? – dopytał prowadzący rozmowę Dominik Cwikła, na co gość Mediów Narodowych odpowiedział twierdząco i że chcą, „żeby nie ruszać”. – Dlaczego? – zapytał dziennikarz.

– Długo by o tym mówić. Powiem tylko to, co przed chwilą – że tak słyszałem od duchownych i nie byłem w tej rozmowie sam – odpowiedział prof. Mirosław Piotrowski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.