To ONI odrzucili Jezusa Chrystusa

W ostatnich dekadach Polska jest atakowana zarzutami o antysemityzm, a także usiłuje jej się przypisać odpowiedzialność za Holokaust. Tak absurdalne oskarżenia powodują, że stosunki polsko-żydowskie – choć nigdy nie należały do najlepszych – obecnie są coraz bardziej napięte. Zły wpływ na nasze relacje ma także odmienna kultura – Polska jako jeden z najbardziej katolickich krajów na świecie opiera się na czczeniu Jezusa Chrystusa, którego to żydzi nie uznali za Mesjasza. Książka „Macie diabła za ojca” Curzia Nitoglii stara się dokładniej przyjrzeć temu, w jakim obecnie położeniu znajduje się judaizm, a także ukazać, jakie stanowisko wobec niniejszej religii przyjmuje Kościół katolicki i jego wierni.

Tytuł dzieła „Macie diabła za ojca” nawiązuje do sytuacji, w jakiej obecnie znajdują się wyznawcy judaizmu. Żydzi wciąż uznają się za naród wybrany, nie zdając sobie sprawy, że status ten utracili w momencie odrzucenia Jezusa Chrystusa i nieuznania go za swojego Zbawiciela. Od tej chwili to katolicy stanowią umiłowaną przez Stwórcę wspólnotę. Jeśli więc żydzi wypadli z powołania przywodzącego do Boga, należy sądzić, że w efekcie ich symbolem stał się szatan.

Książka od Wydawnictwa 3DOM „Macie diabła za ojca” pokazuje, jak Kościół katolicki odnosił się do judaizmu przed postanowieniami II Soboru Watykańskiego. Wszechstronne zobrazowanie tego zagadnienia umożliwia poznanie go od strony teologicznej, politycznej, a także ekonomicznej i etnicznej. Rozważania przedstawione w książce opierają się na Piśmie Świętym, tradycyjnym Magisterium, a także twórczości autorów kontrrewolucyjnych, którzy w swoich publikacjach poruszali temat sekretnego układu żydowsko-masońskiego, którego postanowienia miały uderzać w stabilność Kościoła katolickiego.

Publikacja Curzia Nitoglii ma za zadanie ma obalić pewne błędne stwierdzenia – duszpasterze oraz wierni Kościoła nigdy nie popierali nieuzasadnionej nienawiści względem narodu żydowskiego, lecz zawsze stali oni w opozycji do idei jude-talmudycznej – albowiem obiektywizm i chęć niesienia dobra nie zwalnia z trzeźwej oceny sytuacji. Dzieło „Macie diabła za ojca” pokazuje, że nie ma nic bardziej zgubnego dla żydów niż pozostawienie ich w błędnym przekonaniu o byciu nadal obdarzonymi łaską przez Stwórcę.

Dzieło dostępne jest już w przedsprzedaży na stronie Wydawnictwa 3DOM. Śpieszcie się z zakupem! Książka – ukazując prawdę i niewygodne fakty tyczące się życia społeczności żydowskiej – może zostać wnet zablokowana przez środowiska, którym nie w smak jest publikowanie treści ukazujących rzeczywiste i niezmanipulowane informacje.

Materiały prasowe wydawnictwa 3DOM

Portal kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net