Tymczasem we Wrocławiu. Wielki Tydzień na kartki z powodu tzw. pandemii

Na stronie Archidiecezji Wrocławskiej pojawiła się informacja o ograniczeniu wstępu do kościoła na okres Wielkiego Tygodnia. Aby wejść w tym okresie na Liturgię, trzeba będzie okazać specjalną kartkę, którą można otrzymać od dnia dzisiejszego.

Jak pamiętamy z zeszłego roku, wielu nie tylko księży, ale i biskupów potulnie zgodziło się na zniechęcanie wiernych od uczestnictwa w Mszy świętej na podstawie nie konkretnych, rozumowych argumentów, ale na podstawie polityczno-medialnej narracji. Najwyraźniej i w tym roku osoby decyzyjne szykują się do kapitulacji przed państwem.

We Wrocławiu wstęp na Liturgię w Wielkim Tygodniu będzie kartkowany. I to dosłownie. Jak czytamy na stronie archidiecezji w kwestii Duszpasterstwa Wiernych Tradycji Łacińskiej w Archidiecezji Wrocławskiej, „tegoroczne Święta Wielkanocne przeżywać będziemy w obowiązującym reżimie sanitarnym stąd dla zachowania należytego porządku wprowadzamy karty wstępu na liturgie Niedzieli Palmowej i Świętego Triduum Paschalnego (Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota)”.

Aby ukazywać absurdy i kłamstwa wielkich tego świata, ponosimy pewne
koszty. KLIKNIJ TUTAJ i wesprzyj naszą misję. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– W pierwszej kolejności rozdawane będą dla wiernych należących do naszego duszpasterstwa (Archidiecezja Wrocławska) oraz uczestniczących systematycznie w starej liturgii i przyjmujących w pełni porządek sanitarny i celebratywny naszego duszpasterstwa. Przygotowane karty wstępu można będzie odbierać od poniedziałku (8 marca) po mszach porannych przy zakrystii, a w niedziele przy bocznym ołtarzu koło wejścia do kaplicy zimowej – zaznaczono.

To nie pierwszy raz, jak administrator tej strony szerzy narrację o śmiertelnej pandemii zabójczego koronawirusa. W ogłoszeniach z 17 października znajduje się „apel o respektowanie zasad reżimu sanitarnego w kościele”.

– Gorąco apelujemy do tych osób, które za nic mają obowiązujące nakazy, o respektowanie zasad sanitarnych i nieutrudnianie tym samym wypełnianie obowiązków przez odpowiedzialnych za celebracje i przygotowanie liturgii – czytamy na tradycja.archidiecezja.wroc.pl.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.