17 maja 2024
Kościół i wiaraRodzina

USA. Sataniści legalnie otwierają placówkę do sprawowania „sakramentu aborcji”. Nazwali ją od imienia sędziego przeciwnego mordowaniu dzieci

W stanie Nowy Meksyk sataniści otworzyli placówkę – nazywaną przez nich „kliniką” – do sprawowania „sakramentu aborcji”. Sataniści w USA są legalnie działającą organizacją w myśl „równości religijnej”.

Serwis watykański zadziwia się trwającym od dawna stanem prawnym w USA, oceniając nawet, że „amerykańska demokracja zdaje się sięgać absurdu”. I choć słusznie zauważają, że „gdy za modlitwę przed klinikami aborcyjnymi można trafić do więzienia, to jedocześnie 'w imię wolności religijnej’ aprobowane jest otwarcie pseudoklinki, w której zabicie dziecka w łonie matki staje się 'rytuałem religijnym’ uznanej przez państwo sekty pod nazwą Świątynia Satanistyczna”, to zapewne nie zamierzają zreflektować swojego podejścia do demokracji.

Co do samej placówki, to założyła ją grupa satanistyczna, która już wcześniej starała się o możliwość oferowania wyznawcom tabletki wczesnoporonnej. Placówkę w Nowym Meksyku nazwano od sędziego Samuela Alito, który poparł unieważnienie wyroku Roe vs Wade.

– W 1950 roku matka Samuela Alito nie miała wyboru. Nazwa kliniki ma przypominać ludziom, jak ważne jest posiadanie prawa do kontroli nad swoim ciałem i o potencjalnych konsekwencjach utraty tego prawa – napisali sataniści na swojej stronie internetowej.

W Nowym Meksyku zamordowanie nienarodzonego dziecka jest legalne aż do momentu narodzin. Obrońcy życia zorganizowali protest pod placówką. Jak podkreślili, jest to farsa z zasad wolności religijnej i amerykańskiego prawa.

Zwracają również uwagę, że Świątynia Satanistyczna chce, by dzieciobójstwo było całkowicie legalne również w stanach, gdzie takie możliwości są obecnie ograniczone lub zakazane.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Placówka zachęca, by korzystać z ich usług w ramach „rytuału” religijnego. Podkreślają, że „jeśli jesteś w stanie Nowy Meksyk, podczas wideokonsultacji i wykonywania rytuału aborcyjnego, przestrzegasz prawa”.

Samo zamordowanie dziecka ma być bezpłatne. Finansowane jest z pieniędzy zwolenników sekty.

Vaticannews.va podkreśla, że sama sekta twierdzi, że ma 100 tys. zwolenników. Jej założycielami zaś są ateiści.

– Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy w naszym stanie, jest satanistyczna świątynia oferująca bezpłatne usługi w zakresie zdrowia reprodukcyjnego. Z przerażeniem myślimy, czym może być „religijny rytuał aborcyjny”, którego się domagają – ocenili biskupi Nowego Meksyku.

vaticannews.va / kontrrewolucja.net

Pomnik szatana/fot. ilustracyjne/fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net