W III RP wolno wyśmiewać świętości Kościoła i katolików, o ile robi się to w imię LGBT. Sąd wydał wyrok

– Sąd w Płocku stwierdził, że aktywistki stojące za wlepkami z tęczową Matką Boską nie popełniły przestępstwa polegającego na obrażeniu uczuć religijnych. Jak uzasadniano, ich celem było jedynie okazanie solidarności ze społecznością LGBT – podaje portal „Wprost”.

Dziś zapadł wyrok w sprawie z kwietnia 2019 roku. Trzy kobiety rozlepiły wokół kościoła św. Dominika w Płocku naklejki z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej. W miejscu aureoli, znajdowało się sześć barw totalitarnego ruchu LGBT, popularnie choć błędnie nazywanych „tęczą”.

Dzisiaj w sprawie zapadł wyrok. Sąd ocenił, że działaczki LGBT rzekomo nie chciały obrażać niczyich uczuć religijnych ani znieważyć wizerunku Maryi, lecz tylko „nagłośnić problemy dotykające” członków LGBT i okazanie im w ten sposób „poparcia”.

Wspieraj niezależne, bezpartyjne media. KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać.
Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Co zabawne, sąd w uzasadnieniu poinformował, że w zachowaniu oskarżonych nie dopatrzono się pogardy wobec religii. – W katechizmie kościoła katolickiego nie znajduje się zapis wykluczający osoby nieheteronormatywne. Znajduje się tam miłość, wzajemny szacunek i zrozumienie – wmawiał sędzia, pomijając całość nauki Katechizmu Kościoła Katolickiego na temat homoseksualizmu, który nie jest tożsamy z totalitarnym ruchem LGBT zwalczającym religię oraz domagającym się ogromnego uprzywilejowania wybranych osób i organizacji pod pretekstem orientacji seksualnej.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.