W Krakowie coroczna Msza święta… z udziałem zwierząt. Ale to „tradsów” trzeba ograniczać, bo „łamią jedność”

W ogrodzie parafii Św. Krzyża w Krakowie w niedzielę 3 października ma odbyć się… Msza święta z udziałem zwierząt. Zapraszają na nią proboszcz oraz Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (KTOZ). KTOZ zaznacza, że wydarzenie to odbywa się „każdego roku”. Przypominamy, że według Franciszka i jawnie działających modernistów, to rzymscy katolicy przywiązani do Nadzwyczajnej Formy Rytu Rzymskiego „rozbijają jedność” w Kościele.

– Na dzień dobry prosimy o powstrzymanie się od hejtu, ponieważ każdego roku z nim się stykamy, promując tę inicjatywę. Każdego roku jednak ludzie do nas dzwonią, piszą i dopytują, kiedy odbędzie się Msza św. z udziałem zwierząt. I – co najważniejsze – każdego roku, ogród Parafii św. Krzyża w Krakowie, tłumnie odwiedzają właściciele z przeróżnymi zwierzakami – od piesków przez fretki aż po króliki i papugi ;). Rozumiemy jeśli ktoś przyjść nie chce, ale uszanujcie tych, którzy czekają cały rok na to wydarzenie – napisano na facebookowym profilu KTOZ.

Oczywiście, organizowanie Mszy świętej „z udziałem zwierząt” to oczywista aberracja, podobnie, jak zamiar odprawiania Liturgii na dworze, gdy tuż obok znajduje się świątynia z ołtarzem. Przeraża także fakt, że Msza święta z udziałem zwierząt odbywa się najwyraźniej już od jakiegoś czasu. Oznacza to bowiem, że biskup albo nie interesuje się tym, co dzieje się na terenie jego diecezji lub – co gorsza – nie widzi w tym niczego złego.

Patrząc na wydarzenie w kontekście motu prioprio Franciszka „Traditionis custodes” wśród ludzi może pojawić się także słuszny gniew. Coroczna aberracja bowiem jest dopuszczalna, natomiast z wypowiedzi czy to Franciszka czy modernistycznych kapłanów wynika, że to osoby chodzące na Mszę świętą wszechczasów rzekomo „rozbijają jedność” kościoła.

– W Krakowie w jednej z parafii wkrótce odbędzie się „Msza święta z udziałem zwierząt”. Wg organizacji zajmującej się zwierzętami, która promuje to wydarzenie, aberracja ta ma miejsce „każdego roku”. Metropolitą krakowskim jest abp Marek Jędraszewski. Mam nadzieję, że to ukróci – skomentował na Twitterze założyciel naszego portalu Dominik Cwikła.

facebook.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “W Krakowie coroczna Msza święta… z udziałem zwierząt. Ale to „tradsów” trzeba ograniczać, bo „łamią jedność”

  • 24 września 2021 o 10:12
    Permalink

    Zwierzęta w 2021 chodzą do cyrku, co za czasy xD.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net