Warszawska Rada Miasta rezygnuje ze spotkania opłatkowego w przerwie. Będzie oddzielny termin, ale bez duchownych

Ewa Malinowska-Grupińska/fot. YT/Biuro Prasowe STO

Przewodnicząca warszawskiej Rady Miasta Ewa Malinowska-Grupińska zrezygnowała ze spotkania opłatkowego podczas przerwy w obradach. Ma się ono odbyć w osobnym terminie tylko z udziałem radnych, wykluczając osoby duchowne.

Warszawska Rada Miasta w tym roku nie będzie organizować opłatkowego spotkania z udziałem osób duchownych. Taką decyzję podjęła jej przewodnicząca Ewa Malinowska-Grupińska z PO.

– To spotkanie opłatkowe zawsze nam wypadło na bardzo ciężkiej, ostatniej w grudniu sesji, podczas której debatowaliśmy o budżecie. W tym roku dodatkowo będzie omawiana sprawa odpadów. Jestem odpowiedzialna za organizację pracy rady. Wysłuchuję od radnych, że to nie fair, że muszą przerywać obrady, a nie dla wszystkich jest to ważne. W związku z tym uznałam, że zrobimy takie spotkanie opłatkowe poza sesją. Odbędzie się 17 grudnia. Kto będzie chciał, to przyjdzie – tłumaczyła przewodnicząca.

Na to spotkanie zostaną zaproszeni oprócz warszawskich radnych również Honorowi Obywatele stołecznego miasta Warszawa. Wśród nich są również duchowni, lecz nie zostaną oni zaproszeni.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.