Zastrzelenie, bomba, ładunek biologiczny. Groźby zamachów wobec Ordo Iuris

Prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski poinformował o groźbach zamachów wysyłanych do organizacji. Jak zaznacza, najpewniej jest to spowodowane uruchomieniem portalu dotyczącego obrony dobrego imienia św. Jana Pawła II.

– Po uruchomieniu portalu obrony dobrego imienia Ojczyzny i JPII otrzymujemy groźby użycia broni biologicznej, wysadzenia w powietrze lub zastrzelenia. Nie powstrzyma to nas przed realizacją misji @OrdoIuris Nie pozwolimy, by wulgarny terror zwyciężył – napisał na Twitterze Kwaśniewski.

Załączył do tego kilka screenów wiadomości, które zostały wysłane do Ordo Iuris. – Bo was też k**wy [cenz. red. – Kr] przyjde, jestem byłym żołnierzem rosyjskim i posiadam (z pozwoleniem) karabinek AK-12 z amunicją 7,62 mm – napisał nieznany autor [pisownia oryg. – red.]. – W biurze przy ul. Zielnej 39 w warszawie , umieściłem ładunek wybuchowy, który skonstruowałem . Zdechniecie katolickie kuy; A i na zdjęciu w załączniku macie dowód na to ,że Jan Paweł II [cenzura] dzieci – napisał innych.

– Umieściliśmy w biurze na ul. Zielnej ładunek biologiczny, który wkrótce uwolni laseczki wąglika. Będą ofiary. Bojownicy Antify – czytamy w następnej wiadomości.

W swoim tłicie prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski załączył także adres portalu, o którym wspomniał. – Czy byli Państwo świadkami zniesławienia Polski lub Polaków w przestrzeni publicznej? Czy słyszeli Państwo o sytuacjach zniesławienia św. Jana Pawła II bądź bł. kard. Stefana Wyszyńskiego wymagających interwencji prawnej? Czy chcą Państwo stanąć w obronie wiary i zgłosić przypadki chrystianofobii? Przygotowaliśmy dla Państwa trzy programy, których celem jest skuteczna ochrona wartości, które leżą u podstaw naszego społeczeństwa. Aby powstrzymać ataki na nasz kraj, wielkich Polaków oraz naszą wiarę potrzebujemy Państwa pomocy. Niezwykle ważne jest podjęcie działań interwencyjnych w obronie naszych wspólnych wartości wraz pociągnięciem sprawców zniesławień do odpowiedzialności – czytamy na zatrzymajmyznieslawienia.pl.

twitter.com / zatrzymajmyznieslawienia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

2 komentarze do “Zastrzelenie, bomba, ładunek biologiczny. Groźby zamachów wobec Ordo Iuris

  • 20 lutego 2022 o 19:03
    Permalink

    Po pierwsze: pogratulować OI – skoro tak ich atakują, to znak, że robią dobrą robotę. Po drugie: zastanawia mnie, czy autor tych pogróżek specjalnie popełnia takie błędy w pisowni, czy naprawdę nie potrafi sensownie sklecić paru zdań (nawet jeśli ich treść jest niemoralna).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net