„An end to antisemitism” po polsku

Niedawno Wydawnictwo 3DOM zdecydowało się opublikować książkę Radosława Patlewicza „Mędrcy Syjonu – Nowe Otwarcie”. Co to za pozycja i dlaczego warto dodać ją do swojej domowej biblioteczki?

Radosław Patlewicz – znany ze swych trafnych spostrzeżeń i bogatej wiedzy na temat historii – tym razem postanowił zapoznać czytelników z treścią pewnego dokumentu. Książka „Mędrcy Syjonu – Nowe Otwarcie” stanowi bowiem opracowanie raportu „An end to antisemitism”, który powstał jako podsumowanie wiedeńskiej konferencji z 2018 roku pod tym samym tytułem. Co zastanawiające, Wydawnictwo 3DOM nie uzyskało zgody na tłumaczenie tego dokumentu – z tego też powodu Radosław Patlewicz zdecydował się na jego rzeczowe opracowanie.

Choć mogłoby się wydawać, że przedstawiony dokument nie wniesie niczego nowego w życie, będzie stanowić jedynie powtórzenie suchych, wpisujących się w polityczną poprawność haseł, rzeczywistość okazała się niestety zupełnie inna! Poruszone na konferencji kwestie dalece wybiegają za grzecznościowe potępienie antysemityzmu, nosząc wręcz znamiona planu przejęcia władzy nad światem!

W książce „Mędrcy Syjonu – Nowe Otwarcie” znajdziecie Państwo zbiór zaleceń społeczności żydowskiej, które odnoszą się niemalże do wszystkich sfer życia społecznego. Żydzi pragną dyktować swoją narrację w kwestii Internetu, jego dostawców i użytkowników, rządów poszczególnych państw, organizacji i ugrupowań religijnych, a także organizacji i instytucji politycznych, edukacyjnych, kulturalnych, badawczych, akademickich, a także świata biznesu. Opracowanie Radosława Patlewicza zawiera rzetelnie przetłumaczone cytaty tegoż dokumentu, które dodatkowo opatrzone zostały przez autora stosownym komentarzem i objaśnieniem. Omawiany w książce raport zawierał także robocze definicje antysemityzmu oraz negacji i fałszowania Holokaustu według IHRA.

Książka „Mędrcy Syjonu – Nowe Otwarcie” stanowiąca opracowanie dokumentu będącego plonem konferencji „Koniec z antysemityzmem!” dostępna jest już w regularnej sprzedaży na stronie Wydawnictwa 3DOM.

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

Portal Kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net