Analiza zjawisk w trakcie ogłaszanych pandemii

Większość ludzi już dawno zapomniała o świńskiej grypie. Nikt nie zwracał uwagi na WHO, działania Światowego Forum Ekonomicznego, czy wydarzenia takie jak „Event 201”. Politycy nie dali po sobie również poznać, że od dawna byli przygotowani na strategię szokową. Media jak zwykle snuły opowieści Bożonarodzeniowe i nikt nie podejrzewał, co nas wszystkich czeka. Niespodziewanie przeżyliśmy całkowitą reorganizację obecnie panującego porządku. Szczepienia, maseczki, kwarantanna, ocenzurowane media, lockdowny. Trudno jest uwierzyć, że mimo demokracji nasze życie zostało poddane niemal całkowitej kontroli.

O powyższych problemach prawi książka „Fałszywe pandemie. Argumenty przeciwko rządom strachu”. Autorem pozycji jest prawdziwy weteran walk z fałszywymi pandemiami dr med. Wolfgang Wodarg. Niemiecki pulmonolog podjął się analizy występujących w czasie pandemii zjawisk oraz zaprezentował zupełnie nowe podejście do wirusa SARS-CoV-2. Dzieło oparte jest o bogate doświadczenie lekarskie, badania, a także o literaturę z zakresu biologii czy psychologii.

Uczony wykazał także konsekwencje szczepień, które towarzyszą nam nie od dziś. Wspomniał o poszczepiennych powikłaniach, które wystąpiły w postaci narkolepsji u dzieci i młodzieży przeważnie w krajach skandynawskich po inwazji grypy A/H1N1. Lwią część publikacji poświęcił objawom, jakie towarzyszyły pacjentom po przyjęciu preparatu na Covid, np. problemy neurologiczne, zatory płucne czy powikłania sercowe.

Pozycja ta wskazuje, że nie potrzebujemy żadnych szczepień́ przeciwko wirusom dróg oddechowych, które co roku powracają̨ w nowej postaci. Żadnych szczepień́ przeciwko grypie, a już̇ na pewno przeciwko koronawirusowi. Szczepienia te są̨ dla wielu osób wręcz niebezpieczne. Ci, którzy zachwalają̨ szczepienia o wysokim ryzyku i wątpliwych korzyściach, chcą na nich zarobić́ lub dążą do celów, które nie mają nic wspólnego z naszym zdrowiem.

Zakup książki dostępny jest na stronie Wydawnictwa 3DOM.

W tym miesiącu autor pozycji odwiedzi trzy polskie miasta – Kraków (28 stycznia godz. 18.00 Hotel Sympozjum&SPA– Kobierzyńska 47), Warszawę (30 stycznia godz. 18.00 Hotel Royal Arkadia – Bronisława Czecha 10) oraz Gdynię (31 stycznia godz. 18 Hotel Fatlom – Grunwaldzka 7). Organizatorami wydarzenia są Wydawnictwo 3DOM oraz Ordo Medicus. Wstęp wolny.

Portal kontrrewolucja.net jest patronem medialnym pozycji

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net