Arcybiskup Carlo Maria Viganò o Nowym Porządku Świata

Arcybiskup Carlo Maria Viganò jak zwykle nie owija w bawełnę, umieszczając w swoich listach nawet najbardziej okrutną i niewygodną prawdę. Jego celne spostrzeżenia tym razem wybiegają jednak o wiele dalej i nie tyczą się samego kryzysu, jaki po II Soborze Watykańskim możemy obserwować w Kościele katolickim. Hierarcha kościelny postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat problemów, z jakimi zmagać musi się współczesny świat. O czym dokładnie mowa?

Arcybiskup Carlo Maria Viganò odnosi się przede wszystkim do trwającej pandemii koronawirusa oraz szczepień z nią związanych. Znany ze swych odważnych wypowiedzi kapłan wypowiada się również na temat Wielkiego resetu, Nowego Porządku Świata oraz nadejścia czasów Antychrysta.

– Jednym z naszych obowiązków jest zdemaskowanie oszustwa Wielkiego Resetu. Za takie samo kłamstwo można uznać wszystkie inne ataki na przestrzeni dziejów mające na celu unieważnienie dzieła Odkupienia i ustanawiające tyranię Antychrysta, ponieważ w rzeczywistości do tego dążą twórcy Wielkiego Resetu. Nowy Porządek Świata to nazwa zdecydowanie nawiązująca do soborowego Novus Ordo, obala on boski kosmos szerząc piekielny chaos, w którym wszystkie twory cywilizacji, mozolnie budowane przez tysiąclecia pod natchnieniem Łaski, zostają zniszczone, wypaczone, zepsute i unieważnione – czytamy.

Warto zaznaczyć, że książkę tę poleca sam arcybiskup Jan Paweł Lenga – na samym początku publikacji odnaleźć można jego przedmowę, w której ustosunkowuje się on do poruszonych w książce kwestii. Dzieło arcybiskupa Viganò udowadnia, że powinniśmy pozostać silni w wierze, pielęgnując Tradycje i wszystko to, co w Kościele katolickim najpiękniejsze!

Ostatnio w sprzedaży pojawiła się pozycja „Fortes in fide” – kontynuacja dzieła „Zanim nadejdzie”, a więc listów bezkompromisowego arcybiskupa Carla Marii Viganò! Książkę znajdziecie Państwo na stronie Wydawnictwa 3DOM.

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

Portal Kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Arcybiskup Carlo Maria Viganò o Nowym Porządku Świata

  • 20 czerwca 2022 o 22:27
    Permalink

    Bardzo mądry człowiek, który wielokrotnie dał wyraz temu, co nas czeka i co następuje w tym szaleństwie jaki chcą nam zgotować wysłannicy antychrysta. W Panu Bogu jedyna nadzieja że do tego nie dopuści.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net