21 czerwca 2024
Kościół i wiaraKultura i recenzje

Arcybiskup Carlo Maria Viganò o Nowym Porządku Świata

Arcybiskup Carlo Maria Viganò jak zwykle nie owija w bawełnę, umieszczając w swoich listach nawet najbardziej okrutną i niewygodną prawdę. Jego celne spostrzeżenia tym razem wybiegają jednak o wiele dalej i nie tyczą się samego kryzysu, jaki po II Soborze Watykańskim możemy obserwować w Kościele katolickim. Hierarcha kościelny postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat problemów, z jakimi zmagać musi się współczesny świat. O czym dokładnie mowa?

Arcybiskup Carlo Maria Viganò odnosi się przede wszystkim do trwającej pandemii koronawirusa oraz szczepień z nią związanych. Znany ze swych odważnych wypowiedzi kapłan wypowiada się również na temat Wielkiego resetu, Nowego Porządku Świata oraz nadejścia czasów Antychrysta.

– Jednym z naszych obowiązków jest zdemaskowanie oszustwa Wielkiego Resetu. Za takie samo kłamstwo można uznać wszystkie inne ataki na przestrzeni dziejów mające na celu unieważnienie dzieła Odkupienia i ustanawiające tyranię Antychrysta, ponieważ w rzeczywistości do tego dążą twórcy Wielkiego Resetu. Nowy Porządek Świata to nazwa zdecydowanie nawiązująca do soborowego Novus Ordo, obala on boski kosmos szerząc piekielny chaos, w którym wszystkie twory cywilizacji, mozolnie budowane przez tysiąclecia pod natchnieniem Łaski, zostają zniszczone, wypaczone, zepsute i unieważnione – czytamy.

Warto zaznaczyć, że książkę tę poleca sam arcybiskup Jan Paweł Lenga – na samym początku publikacji odnaleźć można jego przedmowę, w której ustosunkowuje się on do poruszonych w książce kwestii. Dzieło arcybiskupa Viganò udowadnia, że powinniśmy pozostać silni w wierze, pielęgnując Tradycje i wszystko to, co w Kościele katolickim najpiękniejsze!

Ostatnio w sprzedaży pojawiła się pozycja „Fortes in fide” – kontynuacja dzieła „Zanim nadejdzie”, a więc listów bezkompromisowego arcybiskupa Carla Marii Viganò! Książkę znajdziecie Państwo na stronie Wydawnictwa 3DOM.

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

Portal Kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Arcybiskup Carlo Maria Viganò o Nowym Porządku Świata

  • Bardzo mądry człowiek, który wielokrotnie dał wyraz temu, co nas czeka i co następuje w tym szaleństwie jaki chcą nam zgotować wysłannicy antychrysta. W Panu Bogu jedyna nadzieja że do tego nie dopuści.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net