Barbara Kurdej-Szatan wyleciała z TVP. Polsat i Play także zakończą współpracę?

Sprawą usuniętego już wpisu, który zamieściła na temat Straży Granicznej Barbara Kurdej-Szatan zajmuje się prokuratura. Prezes TVP Jacek Kurski ogłosił, że rządowa stacja kończy z aktorką współpracę. Pojawiają się mające mocne przesłanki spekulacje, że Kurdej-Szatan może także mieć problemy z Polsatem oraz siecią Play.

– W ramach współpracy z Play pani Barbara Kurdej-Szatan gra powierzoną jej rolę w reklamach, natomiast jej poglądy wyrażane przez nią na prywatnych profilach w mediach społecznościowych w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem firmy. Play obsługuje ponad 15 mln klientów, dla których świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. W swojej komunikacji dbamy o to, aby używany język wyrażał szacunek – poinformowała Ewa Sankowska-Sieniek z Biura Prasowego Play.

Barbara Kurdej-Szatan od lat reklamuje sieć Play. W serii reklam wciela się w rolę pracownika salonu sieci, do którego przychodzą celebryci oraz inni aktorzy.

Kurdej-Szatan występowała także w programie rozrywkowym „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat. Według serwisu plotkarskiego „Pudelek”, los aktorki jest niepewny. – Nie było takich pomysłów, żeby rozważać obecność Kurdej-Szatan w jakimkolwiek programie rozrywkowym innym niż „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie sądzę, żeby po tych aferach współpraca była mocniej kontynuowana – powiedział informator serwisu.

radiozet.pl / pudelek.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net