16 czerwca 2024
Kultura i recenzje

Bezimienna wojna

Jakie wydarzenia doprowadziły do II wojny światowej? Kto stał za ruchami rewolucyjnymi? Czy wszystko, co działo się na przestrzeni wieków, można przypisać naturalnemu biegowi zdarzeń? A może jednak ktoś wydarzenia te dokładnie przewidział, a nawet zaplanował ich przebieg? Czy mamy do czynienia z wielowiekowym spiskiem na skalę globalną?

Do oferty Wydawnictwa 3DOM dołączyła niedawno pozycja „Bezimienna wojna” stanowiąca tłumaczenie anglojęzycznego dzieła Kapitana Archibalda H. Maule Ramsaya „The Nemeless War”. Książka ta ukazuje zaskakujące powiązania pomiędzy wszystkimi pierwszorzędnymi rewolucjami, jakie miały miejsce w Europie – mowa tutaj o czasach: od rewolucji angielskiej aż do wojny domowej w Hiszpanii, która rozpoczęła się w 1936 roku. Rewolucje te oraz II wojna światowa postrzegane są jako integralne części jednego i tego samego planu.

Śledząc opisane w książce historie, równocześnie śledzimy więc wydarzenia prowadzące do wybuchu drugiej wojny światowej. Co ważne, książka ta została napisana przez osobę, która sama – w trakcie pełnienia swoich obowiązków – odkryła istnienie spisku wymierzonego w chrześcijaństwo i stabilność Europy. Twórca, w przewrotach, jakie targały Europą w ostatnich stuleciach, dostrzega niebagatelną rolę żydów. Kapitan Archibald H. Maule Ramsay krok po kroku zapoznaje nas ze strukturą rewolucyjnej machiny, podpowiadając, w jaki sposób możemy doprowadzić do jej zniszczenia i dzięki temu ocalenia kultury i fundamentalnych wartości, jakimi całe stulecia kierowali się nasi przodkowie. Łatwo w tym miejscu zauważyć, że proces, który opisywał Kapitan Archibald H. Maule Ramsay, ma swoją kontynuację, a jego obecność objawia się dzisiaj poprzez powolne zatracanie narodowej tożsamości.

Informacji, które można poznać dzięki tej książce, nie znajdziemy w podręcznikach do historii. Mało kto zdaje sobie w ogóle sprawę z istnienia, odgrywającego się poza sceną polityczną, konfliktu.

Pozycja „Bezimienna wojna” Kapitana Archibalda H. Maule Ramsaya dostępna jest już w regularnej sprzedaży na stronie Wydawnictwa 3DOM.

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

Portal Kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net