Czy pandemia rzeczywiście jest tak straszna, jak ją malują?

Z radością oddajemy w Państwa ręce pozycję „Pandemia zdemaskowana. Nagie fakty o koronawirusie” autorstwa dra Kariny Reiss oraz dr Sucharit Bhakdi. Książka ta wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnego świata, zagubionego w plątaninie fałszywych czy sprzecznych ze sobą informacji. To wydane przez Wydawnictwo 3DOM dzieło pozwala znaleźć prawdę ukrytą w gąszczu medialnych doniesień, mających jedynie wzbudzić lęk i dezorientację społeczeństwa. Czy pandemia rzeczywiście jest tak straszna, jak ją malują?

Autorzy książki odpowiadają na najważniejsze z pytania związane z epidemią koronawirusa w sposób jasny i pozbawiony tak popularnego wśród polityków krętactwa. Jak sami podkreślają, pozycja ma charakter popularnonaukowy, co sprzyja zrozumieniu tekstu przez osoby spoza branży medycznej. Nie znajdziemy w niej zatem skomplikowanych, naukowych wywodów, a proste i zrozumiałe dla każdego Czytelnika wyjaśnienia.

Czy testy PCR dają przypadkowe wyniki? Jak w ogóle doszło do pandemii? Czy istnieje szansa na powrót do normalności? Na te i wiele innych pytań autorzy chętnie udzielają odpowiedzi, bazując na doskonale udokumentowanych badaniach światowej sławy medyków. Jak zauważają, te naukowe poszukiwania nie trafiają w ogóle do ogółu społeczeństwa. Z inicjatywy Wydawnictwa 3DOM, obywatele mają w końcu szansę poznać niewygodną prawdę o pandemii, która wstrząsnęła światem.

Jak bowiem podkreślają twórcy niniejszej pozycji, ludność została pozostawiona w niepewności. W trakcie jednego z największych kryzysów, z jakim przyszło się mierzyć całej planecie, nikt nie mówi otwarcie o faktach. Nikt nie dba o uczciwe informowanie społeczeństwa o rzeczywistych zagrożeniach ani tym bardziej o tym, co zagrożeniem nie jest.

Dwójka badaczy postanowiła to zmienić. Ujawnić to, czego media głównego nurtu z jakiegoś powodu wcale nie chcą przekazać spanikowanym ludziom. Przywołując rozliczne fakty autorzy zaznaczają, że nie mają przy tym monopolu na prawdę. Pragną jednak podzielić się faktami z innymi, aby każdy Czytelnik był w stanie zbudować sobie swoją własną opinię, w sposób świadomy i uwolniony spod wpływu medialnej i politycznej narracji.

Dr Reiss oraz dr Bhakdi od roku zajmowali się wyłącznie tematem osławionego przez media koronawirusa. Nieustannie konsultują się z najwyższej klasy lekarzami i uczonymi na całym świecie. Swoją wiedzę, obserwacje i spostrzeżenia złożyli w tejże książce, z radością wydanej przez Wydawnictwo 3DOM.

Materiały prasowe wydawnictwa 3DOM

Portal kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Czy pandemia rzeczywiście jest tak straszna, jak ją malują?

  • 5 listopada 2021 o 01:52
    Permalink

    Jakże żałosne są te współczesne zaklęcia typu „nie mamy monopolu na prawdę”. Jeśli ktoś powie, że 2+2=4, to właśnie ma monopol na prawdę, przynajmniej w tym jednym wypadku.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net