Deathmetalowi muzycy z Decapitated oskarżeni o gwałt

twitter.com/kontrowersje

Członkowie deathmetalowego zespołu Decapitated są podejrzani o zgwałcenie fanki. Do przestępstwa miało dojść w autobusie przewożącym muzyków. Sprawą zajęła się już prokuratura.

Proces odbędzie się w USA, ponieważ właśnie na terenie tego kraju doszło do domniemanego przestępstwa. Oskarżeni to członkowie grupy Decapitated, a ofiarą miała być ich fanka, która została przez muzyków zaproszona do wspólnego imprezowania.

Kobieta zeznaje, że deathmetalowcy zgwałcili ją w toalecie autobusu, którym podróżowali. Zeznania oskarżonych są sprzeczne. Jeden z muzyków zaprzecza, że znał ofiarę. Dwaj inni pamiętają, że kobieta była w autobusie, a czwarty przyznał, że widział swoich kolegów obcujących z nią płciowo w toalecie.

Zespół Decapitated znany jest z poruszania w swoich utworach tematyki satanistycznej i nihilistycznej. W piosenkach nierzadko pojawiają się także bluźnierstwa przeciwko chrześcijaństwu oraz tradycji i dobrym wartościom. Muzycy w przeszłości występowali na scenie z innymi deathmetalowymi zespołami znanymi z fascynacji satanizmem, takimi jak KAT, Destroyer 666 czy Lux Occulta.

To nie pierwszy przypadek, gdy członkowie grup zafascynowanych satanizmem stają przed sądem. Najsłynniejszym przypadkiem muzyka-satanisty i przestępcy jest Norweg Varg Vikernes, który trafił do więzienia za zabójstwo oraz podpalenie kilku kościołów.

polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.