„Eugenika w imię postępu” odpowiedzią na czarny protest

W odpowiedzi na czarne protesty neofeministek telewizyjna Jedynka postanowiła wyemitować film ukazujący narodziny filozofii eugenicznej i jej wpływ na dzisiejsze społeczeństwo, m.in. poprzez lansowanie „prawa do aborcji”, czyli mordowania dzieci nienarodzonych.

foto: Ed Uthman, licencja CC BY 2.0 via Wikimedia Commons
foto: Ed Uthman, licencja CC BY 2.0 via Wikimedia Commons

Zabijanie niepełnosprawnych dzieci w łonach matek, sztuczne zapłodnienie połączone z „planowaniem” człowieka i odrzucaniem tych „niepełnowartościowych”, eutanazja osób chorych i starszych – to wszystko pokłosie ideologii eugenicznej. Film w reżyserii Grzegorza Brauna podejmuje temat eugeniki od jej początków w XIX wieku w USA, poprzez wzrost popularności w hitlerowskich Niemczech, aż po czasy współczesne. Zwolennicy eugenicznego spojrzenia na człowieka od początku przekonywali, że eliminowanie „gorszych” ludzi to postęp i nowoczesność. Podobne argumenty podają dziś domagający się prawnej legalizacji eutanazji czy tzw. aborcji.

Film „Eugenika – w imię postępu” zostanie wyemitowany tego samego dnia, gdy zwolenniczki mordowania nienarodzonych będą prowadzić swój czarny strajk. Emisja zaplanowana jest na godzinę 20.30 na kanale TVP 1, zamiast teleturnieju „Ja to znam”.

MGOT/dorzeczy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net