Fakty na temat LGBT

Jakiś czas temu Wydawnictwo 3DOM zdecydowało się opublikować książkę Wiktora Łysowa „Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych”. Publikacja ta spotkała się z dość szerokim odbiorem i ogromnym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowano się wydać w ostatnim czasie jej drugą część.

Kontynuacja książki była konieczna, ponieważ pierwsza część nie zdołała odnieść się do wszystkich błędnych tez podawanych przez aktywistów środowisk LGBT jako fakty. Żyjemy w czasach, w których poprawność polityczna przekracza granice absurdu – nie można wyrazić uzasadnionej krytyki wobec pewnych środowisk, gdyż automatycznie opinia publiczna odbiera to za akt agresji i nienawiści. Niestety przekłada się to także na stan obecnej wiedzy i nauki – wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że pewne stwierdzenia na temat LGBT, którymi karmią nas wszechobecnie media, mijają się najzwyczajniej z prawdą. Bezstronna literatura zgłębiająca ten temat praktycznie nie istnieje, a w końcu to materiały źródłowe stanowią ważne odniesienie w potwierdzaniu swoich argumentów i przypuszczeń. Książka „Retoryka ruchu LGBT w świetle naukowych II” podobnie jak i jej pierwsza część to przykład rzetelnego źródła wiedzy – źródła charakteryzującego się co najważniejsze bezstronnym ujęciem faktów. Co dokładnie znajdziemy w książce? Druga część „Retoryki ruchu LGBT w świetle faktów naukowych” udziela konstruktywnej odpowiedzi na szereg pytań. Czy homoseksualizm jest związany z rozwiązłością seksualną? Czy współczesna nauka jest bezstronna w kwestii homoseksualizmu? Czy jest łamane prawo homoseksualistów do małżeństwa? Czy „normalność” homoseksualizmu została rzeczywiście naukowo udowodniona? Czy homoseksualizm był uważany za „normę” w Starożytnej Grecji? Czy pociąg homoseksualny i pedofila (pociąg seksualny do dzieci) są ze sobą powiązane? Czy homoseksualizm został skreślony z listy dewiacji seksualnych przez konsensus naukowy? Wiktor Łysow stara się udzielić odpowiedzi na każde z wymienionych pytań.

Jeśli podane zagadnienia okazały się dla Państwa nurtujące, a także, jeżeli pragniecie Państwo poszerzyć swoją wiedzę na temat orientacji seksualnej człowieka, zachęcamy do pochylenia się nad pozycją od Wydawnictwa 3DOM.

Portal kontrrewolucja.net jest patronem medialnym pozycji

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net