Homopropaganda za pieniądze podatników na „Sylwestrze Marzeń” TVP

Zapowiadany jako gwóźdź programu zespół „Black Eyed Peas” na „Sylwestrze Marzeń” w telewizji reżimowej wystąpił z sześciobarwnymi opaskami LGBT. Propaganda rządowa przekonuje, że „tak miało być”.

Gwiazdą programu TVP miał być zespół Black Eyed Peas. Oczywiście, występ promowany przez reżimową telewizję nie mógł być pozbawiony politycznych i ideologicznych agitacji.

Muzycy po wyjściu na scenę zaczęli mówić o pomocy Ukrainie. Następnie o ruchu LGBT. Sami mieli na rękach sześciobarwne opaski symbolizujące ruch LGBT.

– Dziękujemy wam, że macie otwarte serca i głowy – mówił wokalista William James Adams.

– Żydowska społeczność – kochamy was, ludzie afrykańskiego pochodzenia na całym świecie — kochamy was, społeczność LGBT – kochamy was – dodał.

Pracownik prowadzący imprezę Tomasz Kammel przekonywał później przez mikrofon, że „aby ukrócić wszelki spekulacje – wszystko było przemyślane, łącznie z każdym elementem stroju”. Oznacza to, że organizator imprezy za publiczne pieniądze wcisnął na noworoczną imprezę ideologię LGBT, multikulti i zwracanie uwagi na wojnę między Rosją i Ukrainą.

Wydarzenie zostało potępione przez prawicę.

Zdarzenie próbowali krytykować również politycy współkoalicyjnej Solidarnej Polski. Są oni jednak – jako współrządzący, którzy przez lata doprowadzali do tego typu przekazów – wyłącznie współodpowiedzialni skandalu, nie zaś w opozycji do niego.

Poza słowami Kammela, również anonimowe trollkonta wspierające władzę snuły przekaz, jakoby teraz UE i cały Zachód miały przyjąć, że Polska jest „tolerancyjna”, tj. akceptuje ideologię LGBT. O naiwności takiej tezy jednak nie ma sensu szerzej pisać.

twitter.com / onet.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net