18 czerwca 2024
Kultura i recenzje

Jaka jest rola okultyzmu i czym tak naprawdę jest globalna okupacja?

W otaczającym nas świecie niezwykle łatwo napotkać symbole masonerii. W większości przypadków nawet byśmy nie przypuszczali, że mogą być one powiązane w jakikolwiek sposób z okultyzmem. A to właśnie on sprzyja rozwojowi kryzysów, które możemy obserwować w środowisku już od wielu lat. Ba! Można powiedzieć, że to właśnie masoni są za ten kryzys odpowiedzialni.

Czy nie odniosłeś nigdy wrażenia, że te wszystkie kryzysy polityczne, gospodarcze, społeczne wydają się podejrzane, jak gdyby zostały przez kogoś zaplanowane?

„Droga ku globalnej okupacji” Gary’ego Kaha – wydana w polskiej wersji językowej przez Wydawnictwo 3DOM – opisuje, jakie od wielu lat są podejmowane działania w celu obalenia dotychczasowego porządku światowego. Autor przedstawia Czytelnikowi swoje wyobrażenie świata, w którym władzę przejmie jeden rząd światowy, stworzony przez masonów.

Kah w tej obszernej i niezwykle wciągającej książce ujawnia, jak ogromne siły polityczne współpracują ze sobą w celu zjednoczenia wszystkich mieszkańców globu w ramach Nowego Porządku Świata. Znajdziemy tu także listę najbardziej znanych osób, które zamieszane są w cały ten proceder.

Jaka rolę w tworzeniu jednego rządu światowego pełnią rody Rockefellerów i Rotszyldów? Wieloletnie badania pozwoliły Kahowi na zgromadzenie licznych dowodów w postaci oficjalnych dokumentów, listów, publikacji zawierających nazwy organizacji, firm, fundacji, a także nazwiska osób zainteresowanych uformowaniem jednego rządu światowego.

Wszystko wskazuje na to, że praktycznie każda z tych osób jest członkiem loży masońskiej bądź innego stowarzyszenia związanego z okultyzmem. Czy to oznacza, że to właśnie Lucyfer ma być tym, któremu każdy obywatel globu powinien być poddany?

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Tematyka „Drogi ku globalnej okupacji”, wydanej oryginalnie w 1992 roku, jest wciąż aktualna. Głowy państw i rządów nadal spotykają się po to, by ustalać wspólne w danym okresie metody kierowania narodami tak, żeby realizacja planu stworzenia Nowego Porządku Świata wciąż posuwała się naprzód.

Ich zadaniem jest jednak proponowanie obywatelom rozwiązań, które nieświadomi ludzie uznają jako najlepsze dla ich dobra. Mają myśleć, że wszystkie podejmowane w kraju działania są właśnie „w trosce o ich dobro”. Bo przecież większość i tak ślepo wierzy w bajki, które się im opowie. Jak wielu będzie dążyło do poznania prawdy?

„Droga ku globalnej okupacji” Gary’ego Kaha to prawdziwy bestseller poruszający problemy współczesnego świata! Pozycja dostępna już teraz w Wydawnictwie 3DOM.

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

Portal Kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

fot. wyd. 3DOM

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net