Kolejna fałszywa pandemia

Koronawirus nie jest najgorszym, co się przydarzyło ludzkości. Epidemie zdarzają się od czasów starożytnych. Ludzkość nieustannie boryka się z rozprzestrzeniającymi się chorobami. Dlaczego więc jesteśmy świadkami całkowitej reorganizacji panującego dotychczas porządku?

Inaczej było, kiedy WHO ogłosiło pandemię świńskiej grypy. Wtedy ani nie doświadczyliśmy lockdownów, testomanii czy zakrywania twarzy, ani ówczesna minister zdrowia Ewa Kopacz nie zakupiła dla Polaków szczepionek, za co była po czasie chwalona przez międzynarodowych ekspertów. Tak więc czy szczepienia rzeczywiście są tak potrzebne?

Odpowiedzi na te pytanie można doszukiwać się w pozycji „Fałszywe pandemie. Argumenty przeciwko rządom strachu”. Autorem książki jest niemiecki internista i pulmonolog dr med. Wolfgang Wodarg. Zainicjował on powstanie komisji śledczej w Strasburgu, dotyczącej roli WHO w fałszywej pandemii H1N1 (świńska grypa), gdzie nadal pracował po zakończeniu kadencji jako ekspert naukowy.

Latem 2020 roku wraz z kilkoma prawnikami powołał oddolną komisję śledczą ds. koronawirusa, której celem jest wyjaśnienie wszelkich okoliczności związanych z obecną sytuacją tzw. pandemii. Od tego momentu nieustannie poświęca się badaniom nad powyższym problemem.

Owocem jego pracy jest wskazana publikacja całkowicie zaprzeczająca przyjętym obostrzeniom covidowym. Uczony wykazuje, że próby wypędzania co roku innego wirusa z naszego biotopu lub uciekania przed nim w ramach kwarantanny są całkowicie bezsensowne. Mikroorganizmy stanowią nieodłączną cześć systemu, której nie da się zlikwidować. Tylko dobra kondycja immunologiczna zwiększa szanse na to, że mimo infekcji nie zachorujemy poważnie. Zmniejsza również ryzyko zarażenia innych osób.

Książka jest dostępna do zamówienia na stronie Wydawnictwa 3DOM.

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

Portal Kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net