Legia Warszawa pozwie TVN?

foto: twitter.com/dolzyk
foto: twitter.com/dolzyk

Jak informują władze Legii Warszawa, w związku z działaniami TVN S.A.. godzącymi w dobre imię Klubu, rezygnują z dalszej współpracy przy serialu dokumentalnym ”(L)egenda”. Prace przy produkcji mają być kontynuowane „w nowej formule we współpracy z bardziej wiarygodnym i profesjonalnym partnerem”. 

Zarząd TVN przekonuje, że to on podjął decyzję o zerwaniu współpracy z Legią Warszawa. Z serwisu Player.pl został usunięty serial „(L)egenda”, który opowiada o historii klubu. Powodem decyzji miał być transparent wymierzony m.in. w Monikę Olejnik. Hasło zamieszczone na transparencie kibiców brzmiało: „KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla Was nie będzie gwizdów, będą szubienice”.

Zgodnie z oświadczeniem TVN, stacja nie będzie tolerować jakichkolwiek przejawów agresji wymierzonych w swoich pracowników, ani zachowań zachęcających do „haniebnych czynów”. TVN nie popiera i nie chce być kojarzona z „promowaniem przemocy, agresji, nienawiści i chuligaństwa”. Decyzja o podjęciu ewentualnych kroków prawnych wobec TVN S.A. zostanie podjęta po zakończeniu analizy prawnej.

Z kolei Legia ogłasza: „Wobec braku jakichkolwiek wyjaśnień w tej sprawie ze strony Zarządu TVN S.A. oraz inspirowania przezeń publikacji prasowych godzących w dobre imię Legii Warszawa i stwierdzających nieprawdę, władze Klubu podjęły decyzję o natychmiastowym zakończeniu współpracy z TVN S.A. Stosowne pismo w tej sprawie, zgodnie z zasadami profesjonalnej komunikacji biznesowej, zostanie przekazane Zarządowi stacji”. Jak czytamy dalej w oświadczeniu na stronie drużyny, „Projekt serialu dokumentalnego na Stulecie Legii Warszawa będzie kontynuowany w nowej formule we współpracy z bardziej wiarygodnym i profesjonalnym partnerem”.

Miecz/telewizjarepublika.pl, legia.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.