Mężczyźni są lepsi od kobiet nawet w byciu modelkami? Zmiennopłciowiec zwyciężył w niemieckim „Top Model”

16 edycja Germany’s Next Topmodel miała być różna od poprzednich poprzez „różnorodność”. Chyba organizatorom się udało, ponieważ wygrała osoba przedstawiająca się jako Alex Mariah Peter z Kolonii. To zmiennopłciowiec, który urodził się w listopadzie 1997 jako Alexander Peter.

– Alex Mariah Peter z Kolonii jest pierwszą modelką transpłciową, która wygrała niemiecką edycję Top Model – informuje dw.com.

– Cały świat dyskutuje o różnorodności. W tej edycji Germany’s Next Topmodel miejsce w świetle jupiterów miały dostać te kobiety, które z powodu swojej inności są dyskryminowane i wykluczane – podaje portal.

Poza zmiennopłciowcem, w edycji znalazły się m.in. Dascha, Ukrainka od dziecka mieszkająca w Niemczech, której rzekomym dyskryminowanym punktem miała być waga 85 kg; oraz Soulin z Syrii, która z kolei miała być pokazaniem imigrantów.

Sytuacja jest o tyle zabawna, że w imię „różnorodności” i „troski o kobiety”, konkurs dla nich zwycięża mężczyzna uważający się za kobietę. Mało tego – niemiecką edycję zwyciężyła osoba z korzeniami koreańsko-południowoafrykańskimi.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.