Patlewicz tworzy film o temacie, którego nie wolno poruszać w mediach społecznościowych. Trwa zbiórka

Publicysta historyczny Radosław Patlewicz i szef wydawnictwa 3DOM prowadzą zbiórkę na stworzenie filmu na temat, o którym nie wolno wprost pisać w wielkich mediach mediach społecznościowych. „Żydowski mord rytualny – legenda czy fakt?” ma być filmem dokumentalnym poruszającym tę drażliwą dla politycznej poprawności sprawę.

– Negacjonizm zagadnienia żydowskich mordów rytualnych, stanowi jeden z filarów światowego kłamstwa historycznego. Ostateczne wyjaśnienie tej sprawy może być punktem zwrotnym w dziejach – czytamy na twojazbiorka.pl.

Autorzy podkreślają, że „wierzyliśmy, że państwo polskie podejmie walkę o prawdę historyczną, że będzie bronić dobrego imienia naszego Narodu”. – Myliliśmy się – w żadnym wypadku nie możemy liczyć na czynniki oficjalne. „Polskie” władze już pokazały, że zamiast bronić naszych interesów, wyprzedają suwerenność w willach Mossadu, jak to miało miejsce w sprawie nowelizacji ustawy o IPN. Nie możemy liczy ani na dofinansowanie niniejszej produkcji z Ministerstwa Kultury czy Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej, a nawet na ich milczącą zgodę i zakulisowe poklepanie po plecach. Wszystko musimy zrobić sami, w dodatku wbrew woli „polskich” władz – podkreślono.

– Na szczęście to też się dzieje. Powstają już filmy takie jak „Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego. Mają one wielkie znaczenie dla odkłamywania antypolskiej propagandy, jednak stanowią tylko i aż, wyraz desperackiej obrony strony polskiej przed kłamliwymi oskarżeniami o zbrodnie, których nie popełniliśmy. Wierząc, że samą obroną nie da się wybrać wojny, doszliśmy do wniosku, że NAJWYŻSZY CZAS NA KONTROFENSYWĘ, na rajd na terytorium przeciwnika. Oczywiście nie chodzi nam o rzucanie obelg i kłamstw w drugą stronę – to metody naszych wrogów – ale coś wręcz przeciwnego. Chodzi o pokazanie prawdy, niewygodnej prawdy, schowanej za parawanem tabu i politycznej poprawności. Jesteśmy głęboko przekonani, że to, czego Żydzi najbardziej się wstydzą i za wszelką cenę chcą ukryć przed światem, są informacje o popełnianych przez ich przodków mordach na tle rytualnym – czytamy w opisie zbiórki.

W filmie ma zostać przedstawiona geneza oskarżeń Żydów o mordy rytualne, „w tym mordy w celu pozyskania krwi do rytuałów religijnych oraz na potrzeby medyczne”.

– Przedstawione zostaną argumenty obu stron, cytaty z Tory i Talmudu, wypowiedzi rabinów, oraz inne źródła archiwalne. Jest to bardzo ważne dla odkłamania kluczowego „zawiasu” światowej historii. Dzieło będzie skierowany przede wszystkim do widzów z Polski, Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, dlatego niezbędne będzie przygotowanie go także w języku angielskim. O ile pozwolą na to fundusze, całość zostanie wzbogacona o kolejne ścieżki dźwiękowe z lektorem w innych językach. Marzy nam się też wersja z napisami w języku hebrajskim – zaznaczono.

Scenariusz i reżyseria znajdzie się w rękach publicysty historycznego Radosława Patlewicza, który jest także autorem książki „Mord rytualny w Rzeszowie? Śledztwo historyczne” oraz Tomasza Grzegorza Stali, szefa wydawnictwa 3DOM i reżysera filmu dokumentalnego „Serce Polski”.

Organizatorzy zbiórki chcą zebrać na ten cel 150 tys. zł. Osoby chcące wesprzeć produkcję mogą to zrobić TUTAJ.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Patlewicz tworzy film o temacie, którego nie wolno poruszać w mediach społecznościowych. Trwa zbiórka

  • 31 marca 2022 o 08:55
    Permalink

    Najwyzszy czas skonczyc z wiekowym klamstwem i narracja jedynie slusznego narodu i tylko narodu ktory ma poczucie cierpienia. Goje takiego nie posiadaja?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net