Rock na 100-lecie niepodległości! „Wiemy, co mamy robić” (WIDEO)

Facebook Polish Rock Boy

11 listopada opublikowany został kawałek pt. „Wiemy co mamy robić”. Autorem tekstu i muzyki jest Adam Batruch, który występuje jako Polish Rock Boy. Kawałek został nagrany specjalnie na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Do naszego kraju zaczynają powoli docierać bardziej żywe i rockowe piosenki na temat patriotyzmu i wydarzeń z historii. W oryginalnym stylu kwestię wolności oraz patriotyzmu przedstawia ekipa z Podlasia: Łukasz Wasilewski, Karol Wasilewski i Adam Batruch w piosence „Wiemy co mamy robić”.

Kawałek nagrany został z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Wszystko w dobrym, klasycznym klimacie rockowym z wyraźnie podkreśloną gitarą basową. Tekst dotrze chyba do każdego ze słuchaczy i ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że został napisany pod wpływem bacznych obserwacji zarówno najnowszej historii jak i współczesnych wydarzeń.

Znajdujemy tu odniesienia do „początku nowej »wolności«” w 1989 roku, różnic i zwrócenie uwagi na fakt, że „wojna toczy się poza naszą świadomością”.

– Oni walczą z nami naszą mentalnością. To jest tak zwana wojna nowego typu: Oddają za bezcen nasze ziemie i firmy, nisko płacą w niepolskich sklepach, wszystko sprzedają, ale my nie damy się sprzedać – śpiewa Adam Batruch.

Refren jest krótki, ale dosadny: „Oni chcą dzielić nas, chcą nas poróżnić. Leczy my nie damy się, wiemy co mamy robić”. A co trzeba robić? Najsłuszniejsza odpowiedź znajduje się w ostatniej zwrotce. Polecamy!

Wykonawca: Polish Rock Boy wraz z Wasil Bros & Patryk

Muzyka i tekst: Adam Batruch

Śpiew: Łukasz Wasilewski, Karol Wasilewski, Adam Batruch

SOLO 1: Adam Batruch

SOLO 2: Patryk

Produkcja muzyczna: lifeprodukcja.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

4 komentarze do “Rock na 100-lecie niepodległości! „Wiemy, co mamy robić” (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net