Światowej sławy muzyk przeciwko narracji o tzw. pandemii i wciskaniu preparatów. Eric Clapton: To się musi skończyć, coś jest nie tak (WIDEO)

Znany brytyjski gitarzysta i kompozytor Eric Clapton od pewnego czasu bardzo krytycznie wypowiada się na temat tzw. pandemii oraz nachalną propagandę preparatów na koronawirusa. Ostatnio nagrał piosenkę i teledysk „To się musi skończyć” („This Has Gotta Stop”), która uderza w Wielką Histerię.

Eric Clapton w lutym przyjął pierwszą szprycę preparatu AstraZeneca na koronawirusa. Ciężko przeszedł powikłania. Przez 10 dni miał silne reakcje poszczepienne. Mimo tego, jak sam mówi, za namową mediów udał się na drugą szprycę. Sześć tygodni później pojawiły się kolejne reakcje, jeszcze cięższe od poprzednich i w pewnym stopniu trwają do dnia dzisiejszego.

– Moje ręce i stopy albo były lodowate, albo paliły mnie, albo ich nie czułem. Przez 2 tygodnie byłem zupełnie wyłączony. […] Nigdy już nie zbliżę się do igły. […] Ale propaganda mówi, że szczepionki są bezpieczne dla każdego – mówił Eric Clapton.

W piątek na kanale Erica Claptona w serwisie YouTube pojawił się jego nowy utwór pt. „This Has Gotta Stop”, czyli „To się musi skończyć”. Śpiewa w nim m.in., że „nie mogę już dłużej znieść tego kłamstwa”, „to zaszło już za daleko” czy „wiedziałem, że coś jest nie tak, gdy zaczynaliście opracowywać te prawa”. Śpiewa również o tym, jakie miał reakcje po przyjęciu preparatu na koronawirusa. W teledysku zaś widzimy proste animowane grafiki, ukazujące m.in. protesty przeciwko restrykcjom wprowadzanym przez rządy pod pretekstem tzw. pandemii.

bibula.com / youtube.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.