15 kwietnia 2024
Kultura i recenzjeRodzina

To nie jest homofobia

Pewien czas temu częstochowskie Wydawnictwo 3DOM zdecydowało się udostępnić książkę zgłębiającą zagadnienia związane z homoseksualizmem i tożsamością płciową. Dzieło Wiktora Łysowa „Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych” wywołało bardzo wielkie zainteresowanie. Książka ta wzbudziła również niemałe kontrowersje i poruszenie wśród środowisk LGBT.

Dzieło doczekało się kontynuacji – druga część książki Wiktora Łysowa powstała po to, by zgłębić pozostałe twierdzenia aktywistów LGBT, których to zabrakło w pierwszej części. Co zmotywowało Wydawnictwo 3DOM do opublikowania tej pracy? Przede wszystkim fakt, że do tej pory na rynku książki ciężko było znaleźć publikację, która w sposób bezstronny i rzetelny podchodziłaby do oświadczeń wygłaszanych przez środowiska LGBT. W dobie poprawności politycznej dyskurs społeczny całkowicie odrzuca jakąkolwiek krytykę wymierzoną w tym kierunku – nawet jeśli jest ona uzasadniona i ma na celu ukazanie prawdy.

Każdy, kto nie wypowiada się o homoseksualiście w sposób pochlebny automatycznie postrzegany jest jako homofob. Takie zachowanie nie jest do końca zrozumiałe – dlaczego w XXI wieku dostęp do bezstronnych informacji jest utrudniany? Z pewnością nie jest to normalne zjawisko.

Książka „Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych Tom II” Wiktora Łysowa powstała po to, by umożliwić dostęp do obiektywnych badań pochylających się nad homoseksualizmem – do analiz i wniosków wolnych od propagandy i manipulacji aktywistów LGBT.

Co dokładnie możemy znaleźć w drugiej części pracy Wiktora Łysowa? Przede wszystkim odpowiedź na szereg nurtujących pytań. Czy współczesna nauka jest bezstronna w kwestii homoseksualizmu? Czy „normalność” homoseksualizmu została rzeczywiście naukowo udowodniona? Czy pociąg homoseksualny i pedofila (pociąg seksualny do dzieci) są ze sobą powiązane? Czy homoseksualizm był uważany za „normę” w Starożytnej Grecji? Czy homoseksualizm został skreślony z listy dewiacji seksualnych przez konsensus naukowy? Czy jest łamane prawo homoseksualistów do małżeństwa? To tylko przykłady zagadnień poruszonych w pracy.

Jeśli tematyka książki okazała się dla Państwa intrygująca, serdecznie zachęcamy do jej całościowego poznania. Książkę można zamówić na stronie wydawnictwa 3DOM.

Materiały promocyjne Wydawnictwa 3DOM

Portal Kontrrewolucja.net jest patronem medialnym książki

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net