Wiemy, pod jakim hasłem przejdzie Marsz Niepodległości 2021. Bąkiewicz: Wpisuje się w przestrzeń historyczną, bieżących wydarzeń i tych, które spotkają nas w niedalekiej przyszłości

– To hasło wpisuje się bardzo dobrze w przestrzeń i historyczną, ale również bieżących wydarzeń i wydarzeń zapewne tych, które będą nas spotykały już w niedalekiej przyszłości. Jest to „Niepodległość nie na sprzedaż” – powiedział Robert Bąkiewicz, prezes Rot Niepodległości i stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Marsz Niepodległości 2021 przejdzie pod hasłem „Niepodległość nie na sprzedaż”, jak poinformował prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Rot Niepodległości Robert Bąkiewicz.

– Z tym hasłem tak naprawdę manifestowaliśmy od samego początku. Często było je słychać skandujące wśród dziesiątków tysięcy tłumów patriotów. (…) Dlatego wydaje mi się, że jest to bardzo dobre hasło, żeby w tym roku było oficjalnym – powiedział podczas konferencji prasowej Witold Tumanowicz.

– Wszystkich tych, którzy nas słuchając, zapraszamy już 11 listopada, żebyśmy w tym okresie pokazali, że jesteśmy za suwerennym i niepodległym państwem polskim. Za państwem, które czuje się częścią Europy, bo zawsze byliśmy w Europie i zawsze byliśmy Europejczykami – podkreślił Robert Bąkiewicz.

– Wydaje nam się, że jest to tak bardzo aktualne, że w obecnej sytuacji właśnie toczy się spór o to, czy za pieniądze powinniśmy przekazywać część swojej suwerenności – dodał Bąkiewicz i zaznaczył, że dlatego tak ważne jest przypomnienie o tym haśle w tym roku.

– To hasło wpisuje się bardzo dobrze w przestrzeń i historyczną, ale również bieżących wydarzeń i wydarzeń zapewne tych, które będą nas spotykały już w niedalekiej przyszłości. Jest to „Niepodległość nie na sprzedaż” – podkreślił.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net