5 grudnia 2023

Patronat

Jeżeli są Państwo zainteresowani, by Kontrrewolucja objęła swoim patronatem organizowane przez Was wydarzenie, dzieło kulturalne lub inne, prosimy o kontakt poprzez adres podany w zakładce kontakt. W temacie prosimy wpisać „patronat medialny”.

Oferujemy profesjonalne i atrakcyjne przedstawienie inicjatywy na naszej stronie oraz promocję poprzez Facebooka i Twittera. Możemy też udostępnić przesłane przez Państwa materiały, np. zdjęcia, grafiki, plakaty czy filmy.

Jeśli warunki na to pozwolą i wyrażą Państwo taką wolę, możemy przedstawić relację z wydarzenia.

W zamian oczekujemy zamieszczenia przesłanego przez nas logo portalu Kontrrewolucja.net na oficjalnych materiałach promujących wydarzenie, zaprezentowania nas jako patrona medialnego oraz dostarczenia kompletu materiałów promujących wydarzenie/akcję/publikację ze wspomnianym logo naszego portalu drogą elektroniczną na uzgodniony adres mailowy.

Szczegóły takowej współpracy uzgadniane są każdorazowo indywidualnie. Ponadto zastrzegamy sobie prawo do redagowania i skracania przygotowanych wcześniej materiałów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wydarzenia, notek prasowych, błędnych lub nieaktualnych informacji o imprezach, etc.

Zastrzegamy sobie także prawo do rezygnacji ze współpracy i cofnięcie decyzji o przyznanym już patronacie medialnym w sytuacji, gdy współpraca idzie słabo lub jeśli objawią się nieznane wcześniej fakty.

Przykładowy patronat

Konferencja pro-life „Mężczyzną i kobietą stworzył ich Bóg” (TUTAJ i TUTAJ tekst na ten temat)

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net