Bąkiewicz o Marszu Niepodległości i atakach medialnych na niego oraz jego środowisko. Tuż obok studia splunięto mu pod nogi (KRUL TV)

Prezes Rot Niepodległości i stowarzyszenia Marsz Niepodległości był gościem Dominika Cwikły w Krul TV. Rozmawiano m.in. o organizowanej przez Roty kontrmanifestacji, zbliżającym się Marszu Niepodległości oraz nagonce medialnej na jego środowisko. W trakcie programu Bąkiewicz wyznał, że padł ofiarą incydentu w drodze na program, bardzo blisko studia.

Robert Bąkiewicz w „Rozmowie Cwikły” w Krul TV powiedział, że obecnie toczy się „walka o izolację mnie i mojego środowiska”.

– Trzeba przekonać Polaków, że jestem człowiekiem niezwykle niebezpiecznym, który zagraża bezpieczeństwu publicznemu, ale i zwyczajnym Polakom. Tworzy się ze mnie potwora, dehumanizuje się mnie w sposób okrutny i odbiera mi się możliwość obrony – powiedział prezes Rot Niepodległości Robert Bąkiewicz.

– W tej chwili trwa kampania zniesławiająca moje nazwisko, która jest działaniem obrzydliwym. Wydaje mi się, że tamta przestrzeń polityczna, medialna i intelektualna, która się pod to podczepia, robi to ze względu na własny zysk – czy to polityczny czy finansowy – i powtarza pewne slogany, które mają się głęboko wryć w świadomość społeczną – kontynuował.

– Nie dalej, jak kilka minut temu, przychodząc tutaj do państwa przy bloku jeden pan splunął mi prosto pod nogi z takim zamaszystym ruchem. Spotykam się z tym bardzo często – wyznał gość Krul TV. – Tu koło nas, na wewnętrznym dziedzińcu? – dopytał prowadzący program Dominik Cwikła. – Wchodząc na dziedziniec – potwierdził Bąkiewicz.

– Takie zachowania wobec mnie są coraz częstsze, ponieważ dehumanizując mnie usprawiedliwia się wszelkie akty agresji w stosunku do mnie i mojego środowiska i moich bliskich. Odpowiedzialność – jeśli cokolwiek się wydarzy – będzie spadała na tych ludzi, którzy takie tezy wypowiadają – zaznaczył.

W rozmowie Robert Bąkiewicz odniósł się także do zarzutów, jakie pojawiły się wobec niego w mediach mętnego nurtu po kontrmanifestacji, którą Roty Niepodległości zorganizowały niedaleko spędu Tuska oraz zapowiedział, jak będzie wyglądał tegoroczny Marsz Niepodległości. Poniżej cały program.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net