2 kwietnia 2024
Kościół i wiaraPublicystykaRodzina

Dzierżawski: Czego chce dzisiaj kajfaszowa koalicja?

Rozpoczynamy Święte Triduum Paschalne przeżywając mękę, śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa. Zbawcze wydarzenia zostały poprzedzone naradą u arcykapłanów, którzy podjęli decyzję o ukrzyżowaniu niewinnego Mesjasza.

Wieści o wskrzeszeniu zmarłego Łazarza dotarły do członków Sanhedrynu, którzy, zaniepokojeni popularnością Jezusa z Nazaretu, mówili do siebie: «Cóż zrobimy wobec tego, że ten człowiek czyni wiele znaków? Jeżeli Go tak pozostawimy, to wszyscy uwierzą w Niego, a przyjdą Rzymianie i zniszczą nasze miejsce święte i nasz naród». Arcykapłan żydowski Kajfasz, powiedział wówczas: «Wy nic nie rozumiecie i nie bierzecie tego pod rozwagę, że lepiej jest dla was, aby jeden człowiek umarł za lud, niżby miał zginąć cały naród». Jego koledzy dali się przekonać, a Jezus został pojmany, wydany Rzymianom i stracony. Piłat wprawdzie wiedział, że Jezus jest niewinny i chciał go uwolnić, ale wystraszył się wściekłego tłumu, który wołał: Ukrzyżuj, ukrzyżuj.

Na spotkaniach rozmaitych Sanhedrynów dzisiejszego Zachodu toczą się podobne rozmowy. Zagrożeniem dla współczesnego świata nie jest jeden Niewinny, ale wielu niewinnych. To dzieci, które już żyją pod sercami matek, ale jeszcze nie zdążyły się narodzić. Kiedy się narodzą trzeba będzie je karmić i zajmować się nimi, a w dodatku będą obciążeniem dla Ziemi i Klimatu. Są niewinne, ale nie mają możliwości obrony. Tak jak 2000 lat temu, współcześni sanhedryci opłacają agitatorów, którzy nakłaniają tłumy aby wrzeszczały: abortuj, abortuj!  

2000 lat temu Jezus został zamordowany, ale ten mord na Niewinnym bynajmniej nie ocalił narodu żydowskiego; przyczynił się do jego katastrofy, jaką było zniszczenie świątyni jerozolimskiej i wypędzenie Żydów z Judei. Podobne będą dzisiaj skutki działań rozmaitych elit Zachodu, które są odpowiedzialne za mordowanie milionów niewinnych każdego roku. Narody, które zabijają własne dzieci zmierzają ku zagładzie. W szczególności dotyczy to Polski, w której kajfaszowa koalicja chce doprowadzić do masowych mordów aborcyjnych, a z wszystkich ginekologów uczynić morderców.   

Każdy z nas powinien zadać sobie pytanie: jaką rolę ja chcę odegrać w dzisiejszym ataku na niewinnych:

Judasza, który widzi potęgę nienawistników i wydaje im Niewinnego?

Piłata, który ze strachu skazuje Niewinnego na śmierć, udając, że to nie jego sprawa?

A może zechcę stać się Cyrenejczykiem, który pomógł Niewinnemu?

Już wkrótce, w dniach 10-12 kwietnia, w Sejmie RP odbędzie się debata i głosowanie nad projektami ustaw, których celem jest formalna legalizacja w Polsce aborcji oraz upowszechnienie procederu zabijania dzieci w łonach matek. Może to być przełomowy moment, od którego zależeć będzie życie milionów Polaków i biologiczne przetrwanie naszego narodu.

Papież Jan Paweł II mówił, że: „naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości” i wzywał Polaków do jednoznacznego opowiedzenia się za życiem. Dlatego 11 kwietnia, w trakcie trwania sejmowej debaty, Fundacja Pro-Prawo do Życia organizuje w Warszawie Marsz w obronie dzieci. Szczegóły akcji na stronazycia.pl

Zapraszam Państwa do udziału w Marszu. Jeżeli nie możecie Państwo osobiście uczestniczyć w Marszu, proszę zachęcić do tego znajomych i wesprzeć organizację akcji finansowo. Równolegle do Marszu, Fundacja Pro-Prawo do Życia organizuje w całej Polsce niezależne kampanie informacyjne i publiczne modlitwy różańcowe w intencji powstrzymania aborcji oraz przemiany serc wszystkich ludzi uwikłanych w proceder aborcji.

Mariusz Dzierżawski
Fundacja Pro-Prawo do Życia

fot. fot. Fb/Fundacja Pro – Prawo do Życia

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net