Moja edukacja seksualna w Niemczech

Mały Jaś siedzi zaciekawiony obok swojej mamy. Od kilku tygodni coś mu nie pasuje – coś się zmieniło. Jej brzuch urósł. „Co się stało, że masz taki wielki brzuch?” Kobieta, pełna matczynej miłości, tłumaczy, że jest w stanie błogosławionym. „Bóg chciał, żebym z twoim tatą miała jeszcze jedno dziecko. W małżeństwie łączy nas miłość do Boga i między nami samymi. Twój tata kocha mnie, a ja jego.” Jaś zrozumiał wtedy, że miłość jest podstawą wszystkiego.

Taki obraz jest jednak rzadkością. Obecnie miłość zastąpiono pożądaniem. Od przedszkola próbuje się wpływać na najmłodszych z nas.  Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że w Niemczech nie da się uciec przed seksualizacją.

Dzieci są zachęcane do pornografii, by „rozszerzać swój pogląd na miłość partnerską”. W podstawówce zmusza się je do oglądania animacji, które przedstawiają dwie osoby uprawiające seks. I tak właśnie ma wyglądać nasza przyszłość – nie liczy się druga osoba, ale pożądanie i chęć przeżycia eksperymentu „miłosnego” w łóżku. Tak tłumaczy się dzieciom i młodzieży w Niemczech seks i miłość. Dla „postępowych” autorytetów to przecież normalne – w naszym wieku każdy musi się porządnie zmasturbować. A ja pytam: czy to już jest dzicz?

„Róbta co chceta”

Przewodnim hasłem jest „żyjcie jak chcecie, byleby z przyjemnością”. Tylko czemu potem się wszyscy dziwią, że dwunastoletnia dziewczyna jest w ciąży? Przecież to normalne, że przy rozwiązłości i mentalności spaczonej dużą dawką seksualizacji dojdzie do „wpadki”. Przecież ta dziewczyna robiła tylko to, czego nauczono jej w państwowej szkole podczas zajęć z edukacji seksualnej.

To właśnie w Niemczech i w Wielkiej Brytanii znaleźć możemy najwyższy stopień zaawansowania tego przedmiotu w szkołach. Rozdaje się najmłodszym zeszyty, które tłumaczą od A do Z, jak zachowywać się podczas seksu oraz na co trzeba zwracać uwagę, aby dobrze „zarywać” do osoby, która się nam spodobała. Bardzo dokładnie jest opisane, jak założyć prezerwatywę, albo użyć innego – na przykład farmakologicznego – zabezpieczenia. Wiedza idealna dla ośmioletniego dziecka.

Szkolna propaganda aborcyjna

Promowanie mordowania nienarodzonych dzieci zaczyna się w Niemczech już od pierwszych klas gimnazjum. Wszelkie życie przedstawia się jako „płód” – nieżywą i nierozwiniętą masę albo jakiś żel. Tylko czy ktokolwiek z nas był w łonie matki żelem?

Wprowadza się w szkole mentalność, że nie liczy się życie, ale tylko ty i twoja decyzja. Poziom manipulacji sięgnął już takiego poziomu, że nawet dorośli przestają dostrzegać, że ich dzieci popadają w depresję. Dwunastoletnie dziewczyny muszą wyglądać jak dorosłe kobiety, najlepiej „do wzięcia” – piersi i biodra muszą być wyraźnie widoczne i podkreślone.

Tylko ile czasu i jak taka dziewczyna ma tak wytrzymać? Wtedy właśnie zaczyna się depresja i choroby układu pokarmowego. Dobrze zorganizowany i zmasowany atak na psychikę młodego człowieka, koordynowany przez szkołę, media i zindoktrynowane środowisko sprawia, że ten człowiek traci swoją niewinność i czystość. Temu wszystkiemu sprzyja jeszcze państwo i forsowane przez środowiska homoseksualne lobby. Kto spróbuje się temu przeciwstawić – przegrywa. Kilkoro rodziców w Niemczech już spróbowało się przeciwstawić tej spirali zła. Efekt? Siedzą w więzieniach.

Edukacja seksualna to prosta droga do grzechu nieczystości na skalę ogólnospołeczną. Plaga, która chce rozpierzchnąć na cały świat. Nie pozwólmy, aby także dzieci w Polsce musiały oglądać i słuchać treści tej okropnej propagandy.

Od redakcji: Poniżej kilka zdjęć z zeszytu, który autorka, podobnie jak inni jej rówieśnicy, otrzymała w szkole mając 8 lat.

foto: Laurine Depta
„Małe ciało ABC. Leksykon dla dziewcząt i chłopców”; foto: Laurine Depta
"Gdy kobiety kochają inne kobiety i uważają je za atrakcyjne fizycznie, oznacza to, że są lesbijkami. Jest to nietypowe dla niektórych osób, ale to jest zupełnie normalne"; foto: Laurine Depta
„Bycie lesbijką – gdy kobiety kochają inne kobiety i uważają je za atrakcyjne fizycznie, oznacza to, że są lesbijkami. Jest to nietypowe dla niektórych osób, ale to jest zupełnie normalne” (Małe ciało…); foto: Laurine Depta
foto: Laurine Depta
(Małe ciało…) foto: Laurine Depta
"Bycie gejem - Jeśli mężczyźni kochają i uważają za atrakcyjnych innych mężczyzn, oznacza to, że są gejami. Czasami używa się wobec nich wyzwisk, ponieważ uważa się to za coś nienormalnego. Jednak to całkowicie normalne, że ktoś jest gejem"; foto: Laurine Depta
„Bycie gejem – jeśli mężczyźni kochają się i uważają za atrakcyjnych innych mężczyzn, oznacza to, że są gejami. Czasami używa się wobec nich wyzwisk, ponieważ uważa się to za coś nienormalnego. Jednak jest to całkowicie normalne, że ktoś jest gejem” (Małe ciało…); foto: Laurine Depta

Laurine Depta

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Jeden komentarz do “Moja edukacja seksualna w Niemczech

 • 14 czerwca 2019 o 11:51
  Bezpośredni odnośnik

  Dziękuję za ten artykuł. Pożyteczny jest, jednak jak dla mnie i celów walki o prawdę, za mało w nim twardych danych. To bardziej zestaw opinii i odczuć osoby niż twarde fakty.
  Bardzo dobrze, że są też zdjęcia z tej książeczki, lecz jest to niezbyt wiele.
  Brak też danych: kto dostaje taką książeczkę, kiedy, od kogo, i dlaczego, lub w związku z czym?
  Walczymy przecież z homo propagandą działającą instytucjonalnie.
  Trudno argumentować gdy brak twardych danych i dobrze, czyli w pełni opisanych faktów.
  Np. tu słyszymy, że: „Od redakcji: Poniżej kilka zdjęć z zeszytu, który autorka, podobnie jak inni jej rówieśnicy, otrzymała w szkole mając 8 lat.”
  Rodzą się pytania- Ale jak to otrzymała? Może od starszych, lub młodszych kolegów?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net