Fake pisowskiej propagandy o Grzegorzu Braunie. „Ustawa reprywatyzacyjna nie jest w stanie ochronić Polski przed roszczeniami organizacji żydowskich”. Piotr Sterkowski w Korona TV (WIDEO)

– Ustawa reprywatyzacyjna w żaden sposób nie jest w stanie wzmocnić ochrony Polski przed roszczeniami organizacji żydowskich. To jest pomieszanie z poplątaniem – powiedział w Korona TV działacz Konfederacji Korony Polskiej i współpracownik posła Grzegorza Brauna Piotr Sterkowski.

– Dało się zauważyć, szczególnie w pisowskich mediach, takie hasła, że to było tak naprawdę zagłosowanie przeciwko ustawie STOP447. Przypominam, że to obywatelski projekt, który jest do tej pory w zamrażarce sejmowej. Takie zarzuty się pojawiały. Dlaczego Grzegorz Braun w ten sposób zagłosował? – zapytał prowadzący program Dominik Cwikła.

– Rzeczywiście poszła fama, że ta ustawa reprywatyzacyjna ma być czymś na rzecz zatrzymania tych roszczeń. No zupełnie nie. Tu jest pomieszanie z poplątaniem – stwierdził Piotr Sterkowski.

– PiS widząc, że traci w sondażach, a przybywa Konfederacji, to chce jakoś uderzyć. To zrobili akcję fałszywej flagi, wystawili, że „walczymy z roszczeniami”, itd.. A rzeczywisty projekt obywatelskiej ustawy przeciw 447 wisi cały czas w komisji sejmowej i czeka na odmrożenie – przypomniał działacz Konfederacji Korony Polskiej.

Gość Korona TV przypomniał następnie o ostatnich atakach izraelskiej dyplomacji wobec Polski, na które nie było realnej reakcji warszawskiego rządu. – To tylko wskazuje na to, że znowu bijemy pianę, by osłabić konkretnego przedstawiciela ugrupowania czy partii po to, by potracił w sondażach – ocenił Sterkowski.

– Co do głosowania Grzegorza Brauna i Konfederacji, […] gdyby Konfederacja zagłosowała jednym głosem, to gwarantuję, że żaden dziennik by o tym nie wspomniał. Wydaje mi się, że jest to poniekąd takie działanie. Oczywiście, trzeba zabrać głos. Powiedzieć, że takie zachowanie izraelskiego ministra spraw zagranicznych jest niedopuszczalne i karygodne. Ale w przypadku takich działań… to jest fałszywa flaga i nie boję się użyć tego określenia – stwierdził.

– Żeby więc było jasne: Sama ustawa reprywatyzacyjna w żaden sposób nie jest w stanie wzmocnić ochrony Polski przed roszczeniami organizacji żydowskich? – dopytał Dominik Cwikła. – Dokładnie tak – odpowiedział Piotr Sterkowski. Dodał też, że afera wokół ustawy reprywatyzacyjnej może być próbą tuszowania jakiegoś innego rządowego skandalu lub wprowadzania uderzającego w społeczeństwo polskie prawa.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

2 thoughts on “Fake pisowskiej propagandy o Grzegorzu Braunie. „Ustawa reprywatyzacyjna nie jest w stanie ochronić Polski przed roszczeniami organizacji żydowskich”. Piotr Sterkowski w Korona TV (WIDEO)

  • 2 lipca 2021 o 01:32
    Permalink

    Oczywiscie ,ze to ustawka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!–stary rebe z Odessy gra teatr dla glupich gojow od 40 lat–do spolki z usraelem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przeciw Narodowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.