Grzegorz Braun zostanie prezydentem Rzeszowa? Michał Urbaniak w Korona TV: Posłowie Konfederacji oczekują zwycięstwa (WIDEO)

– Zasadniczo oczekujemy zwycięstwa – powiedział poseł Konfederacji Michał Urbaniak w Korona TV zapytany o to, czego oczekują pozostali posłowie ugrupowania w związku z wyborami w Rzeszowie i startu w nich lidera Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna.

– Jakie są oczekiwania posłów Konfederacji wobec tych wyborów? Oczekuje się, że Grzegorz Braun zwycięży, czy wejdzie do drugiej tury? Czy tylko osiągnie jakiś wynik? Czego posłowie oczekują? – zapytał prowadzący program Dominik Cwikła. Poseł Michał Urbaniak odpowiedział, że „zasadniczo oczekujemy zwycięstwa”.

– Myślę, że to jest naturalne, że bardzo byśmy chcieli, aby Grzegorz Braun wygrał w Rzeszowie, a minimum wszedł do drugiej tury i tam też jasno się zaprezentował, przedstawił i pokazał, że Rzeszowianie wcale nie chcą tego układu, który dzisiaj istnieje u nich w mieście – powiedział Urbaniak.

– Jak będzie ostatecznie, zobaczymy za kilka dni – podkreślił poseł. – Jeśli wynik Grzegorza Brauna w Rzeszowie będzie wynikiem wyraźnie większym od np. ostatniego wyniku Konfederacji w wyborach, to już będzie jakiś sukces – podkreślił gość Korona TV.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.