20 maja 2024
PublicystykaWojskowość

Jastrzembski: Frankenstein

Dzisiejsza wiedza pozwala nam oglądać proto-gwiazdy z początku wszechświata (James Webb Space Telescope), badać cząstki kwantowe (CERN), ale też i tworzyć potwory. Pierwsza powieścią na świecie SF – fantazji naukowej, jeszcze przed Juliuszem Verne, był Frankenstein, opublikowany przez Mary Shelley, zafascynowanej elektrycznością. Nie mamy prawa do tworzenia bomb atomowych, które to powinny być zakazane, jak Cyklon B.

Anglicy mieli problem z olbrzymią amerykańską bazą atomową we wczesnych latach 80-tych, w Greenham pod Londynem. Protesty zainicjował zespól punkowy „Inner City Unit” grając pod bramą koncerty, powstały 2 obozy pokojowe, pod koniec trzeci kobiet. Mobilne wyrzutnie jeździły w okolicy.

Jedną taką zatrzymali hippisi na rondzie wraz z reporterem ITV na żywo, były też włamania na teren. Amerykanie opuścili tę bazę pod publiczną presją. Nie zapominajmy ze Amerykanie to właściwie Anglicy, osiedli tam wieki temu, wraz ze swoimi niewolnikami, którzy się później zbuntowali. A w wyścigu zbrojeniowym tajemnice konstrukcji bomby zostały im wykradzione przez szpiegów Berii.

Nasz święty papież, Jan Paweł II, nauczył się japońskiego i odbył pielgrzymkę do Hiroshimy w 1981 roku, głosząc „Pamiętać Hiroszimę to brzydzić się wojną nuklearną”, a do decydentów zaapelował: „Dążmy do pokoju poprzez sprawiedliwość, podejmijmy solenną decyzję, że wojna nie będzie już nigdy środkiem rozwiązywania konfliktów; obiecajmy naszym braciom, całej ludzkości, że doprowadzimy do rozbrojenia i wyeliminowania broni jądrowej. Zamiast przemocy i nienawiści nieśmy zaufanie i współczucie”. Wypowiadał się też ostro na temat zostawienia spuścizny atomowej dla przyszłych pokoleń.

Broń atomowa w Polsce to pomysł z kalendarza, bo robi z nas cel wyprzedzającego uderzenia i odbiera nam suwerenność decyzji. Lepsza będzie „Armia Nowego Wzoru” w połączeniu z modelem szwajcarskim, gdzie każdy dom to twierdza pod bronią i obywatele posiadają wyszkolenie wojskowe.

Polacy się budzą co do działań Brukseli, która niszczy Polskę, nareszcie nawołując do Polexitu. Musimy się też sprzeciwić projektom amerykańskich baz atomowych na terenie Polski, które nam grożą zagładą.

Przypomnijmy sobie Jałtę i fakt, że Bruksela i Nowy Jork promują tęczową ideologię, która niszczy naszą młodzież. Koniecznie nam potrzeba rządu narodowego!

Krzysztof Jastrzembski

Autor jest Polakiem mieszkającym w Londynie

fot. ilustracyjne / fot. Harsh Ghanshyam / Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net