18 maja 2024
Publicystyka

Jastrzembski: Problemy NP

W matematyce istnieją problemy zwane NP (ang. non-polynomial), których nie można rozwiązać w czasie wielomianowym, jedynie w czasie wykładniczym. Czyli że najlepszy AI będzie rozwiązywał taki do końca świata.

W stosunkach ludzkich istnieją podobne problemy – konflikty między jednostkami i rodami, jak w historii Romeo i Julia, i w skali narodów. Polska ma odwieczny problem z Rosją, mimo że to Słowianie, lecz ich władza jest dalej tradycyjnie mongolska.

Putin zabrania ideologii tęczowej w odróżnieniu od naszych sojuszników, ale jest imperialistą i zagraża Polsce. Konieczna jest reforma wojska, przeszkolenie wojskowe i obywatelski dostęp do broni, bo ostatecznie musimy polegać na sobie.

Gorsza jest groźba wewnętrzna – opanowanie rządu przez Brukselę, czyli przez Niemcy. I konieczne jest obalenie tego rządu, bo dąży do wynarodowienia Polaków, deprawacje dzieci i młodzieży i – zamiast do oświaty – do ogłupiania społeczeństwa przez szkolnictwo gdzie np. matematyka i zadania domowe są już zbędne.

I tu nie wystarcza wielki protest rolników, do tego ruchu konieczne jest dołączenie się wszystkich związków zawodowych i obywateli, aż do strajku generalnego. Inaczej Polexit stanie się problemem NP – będziemy wychodzić, ale nigdy nie wyjdziemy.

Nacisk Brukseli to nacisk globalistów, czerwonych, zielonych, tęczowych, mało różniący się od starej komuny, która nawoływała do rewolucji w imię równości i sprawiedliwości społecznej. Dajmy na to, jak w SF, że powstał rząd światowy, z siłą wykonawczą, ze strukturami ogromnej biurokracji – i co wtedy miałby do powiedzenia obywatel czy nawet jakieś państwo?

W takim układzie obywatel nie ma nic do powiedzenia. Ma siedzieć w domu, nic nie posiadać i być szczęśliwy.

Liczy się tylko walka o lepsze jutro!

Krzysztof Jastrzembski

Autor jest Polakiem mieszkającym w Londynie

fot. ilustracyjne / fot. Dominik Cwikła / Kontrrewolucja.net ⓒ

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net