„Nowy zielony ład to zmiana życia. Brak światła w domu, ciepłej wody, zakaz korzystania z dróg i paraliż kraju”. Cwikła i Śniarowski w Korona TV (WIDEO)

W niedzielnym programie w Korona TV gościem był Tomasz Śniarowski z Wolność TV. Tematem rozmowy był tzw. nowy zielony ład oraz awaria elektrowni w Bełchatowie, która pokazała, w jak ciężkiej sytuacji energetycznej jest nasz kraj.

W trakcie rozmowy poruszono wypowiedź prof. Władysława Mielczarskiego z Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej dla RMF FM. Ekspert zapowiedział, że tzw. nowy zielony ład oznacza po prostu koniec ciągłej dostępności prądu dla zwykłych ludzi.

– Powinniśmy liczyć się z możliwością przerwania ciągłości dostaw energii. Nadchodzi Zielony Nowy Ład – powiedział prof. Mielczarski. M.in. tę wypowiedź komentował gość Korona TV.

– Nie przewidzimy wszystkiego, np. jaka będzie pogoda. A nowy ład opiera się na siłach przyrody – zwrócił uwagę Tomasz Śniarowski.

– To jest zapowiedź innego rodzaju życia. Bo co naprawdę oznacza brak dostaw energii? Pomijam aspekt domowy, tzn. brak światła w domu, brak możliwości podgrzania wody, jeśli ktoś z takiego ogrzewania korzysta. Ale to są też bankomaty, sygnalizacja świetlna na ulicy, oświetlenie. To jest właściwie paraliż kraju w konkretnych godzinach – zwrócił uwagę prowadzący Dominik Cwikła.

– Ale będziesz uśmiechnięty, bo będzie zielony ład. Będziesz się czuł dobrze tylko z tego powodu, że dogoniliśmy Zachód Europy. U nich jest tak samo ciemno o 22 w grudniu – bo w okresach zimowych jest mniej tego słońca, co jest oczywiste. I będziemy razem siedzieli sobie po ciemku i wysyłać sobie serduszka wcześniej naładowanym telefonem – ironizował Śniarowski.

– Wyobraziłem to sobie i wolałbym, by taka przyszłość jednak nas nie złapała – skomentował prowadzący.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “„Nowy zielony ład to zmiana życia. Brak światła w domu, ciepłej wody, zakaz korzystania z dróg i paraliż kraju”. Cwikła i Śniarowski w Korona TV (WIDEO)

  • 24 maja 2021 o 09:25
    Permalink

    Te satanistyczne wariactwa nigdy nie zostaną wprowadzone w życie, bo po prostu państwa nie mogą funkcjonować w taki sposób. Podobnie jak „Manifest komunistyczny” są totalną utopi. Co niestety nie oznacza, że do do czasu stwierdzenia tej irracjonalności nie będzie prób jej wprowadzenia, a to spowoduje chaos i zapaść gospodarczą oraz cywilizacyjną. Na upadek realnego socjalizmu przyszło czekać 80 lat; wobec przyśpieszenia procesów gospodarczych sądzę, iż porażka zielonego (nie)ładu nastąpi nie później, niż za 10 lat. Ale będą to lata większej anarchii, niż tamte 80.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.