„Państwo z kartonu, szkoda, że jest coraz bardziej przemoczony”. Tomasz Śniarowski ostro o aferze wokół tzw. lex TVN (WIDEO)

Tomasz Śniarowski i Dominik Cwikła w Wolność TV rozmawiali na temat tzw. lex TVN i sytuacji panującej naokoło głośnej, choć mało prawdopodobnej nowelizacji prawa. Śniarowski zwrócił uwagę, że tak naprawdę rząd warszawski ustawiany jest nie tyle przez amerykański rząd, co przez korporację medialną.

– Mimo, że TVN-u za ich treści jakoś specjalnie nie lubię, to wiem, że jak PiS się podnieci, to po TVN pójdzie „Gazeta Wyborcza”, za którą też bym specjalnie nie płakał. Ale potem pójdzie RMF FM, Radio Zet, może Wolność TV. Nie chcę tutaj Korei Północnej – powiedział w „Rozmowie Cwikły” Tomasz Śniarowski.

– 51 proc. udziałów ma być w rękach polskiego kapitału. Czy byłoby problemem, żeby Discovery miało swoje 49 proc., biorą jakiegoś Polaka, z którym się umawiają, że „my ci dopłacimy pensję, a ty w ramach 2 proc. zgadzaj się z nami”? – zapytał prowadzący program.

– Nie chce im się chyba bawić w takie rzeczy. Poza tym amerykańskie przedsiębiorstwo musi nam pokazać, kto tu jednak rządzi, bo ta „prowincja”, jaką zrobił z nas PiS zaczyna się buntować, a tak nie powinno być. Powinniśmy dalej się cieszyć z paciorków i mówić, że Ameryka jest wielka i w ogóle bardzo fajna – odpowiedział gość programu.

Dalej Śniarowski ocenił, że korporacja Discovery „pewnie wymusi na naszym rządzie, byśmy się z tego wycofali”. – Jak się czujesz ze świadomością, że rząd twojego kraju jest ustawiany pod ścianę nawet nie przez inny rząd, ale przez korporację medialną? – zapytał Dominik Cwikła. – Czuję, że mamy państwo z kartonu – odpowiedział Tomasz Śniarowski. – Szkoda, że jeszcze bardziej jest przemoczony – dodał.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.