Rząd zakaże wysyłania dzieci do przedszkoli, jeśli rodzice nie wezmą udziału w eksperymencie medycznym? „Bliżej września pojawią się takie pomysły”. M. J. Orłowski w Korona TV (WIDEO)

– Skoro Cezary Pazura nas nie przekonał, to może Zenek Martyniuk nas przekona albo Robert Lewandowski – powiedział Marcin Jan Orłowski w Korona TV. Gość Dominika Cwikły komentując nowe wyzwiska ze strony rządowych doradców wobec osób niepoddających się tzw. szczepieniu na koronawirusa zwrócił uwagę, że w okresie bliższym września mogą pojawić się hasła nawołujące do zakazu korzystania ze żłobków i przedszkoli dla dzieci osób, które nie poddały się eksperymentowi medycznemu.

– Rząd próbował różnych strategii. Najpierw wyskoczył z „Kilerem”. Myślał, że „wszyscy pamiętamy komedię 'Kiler', wszyscy lubimy Cezarego Pazurę, więc może się uda. Nie udało się. Więc może teraz nas trzeba podejść z drugiej strony. Trzeba nas uderzyć kijem, może nas obrazić, naznaczyć społecznie. Może nas postraszyć, że nam coś zabiorą. To nie zadziała, więc będzie kolejna próba. I tak ci eksperci są dopasowywani – powiedział Marcin Jan Orłowski w Korona TV.

Następnie obrazowo zachęcił, by „wyobrazić sobie”, że „mamy taki duży pokój z salą konferencyjną i siedzi Dworczyk z gronem doradców obok siebie”. – I oni rzucają pomysłami. „Teraz ich postraszmy tym, za chwilę tym”. Ja się nie zdziwię, jak się w tej całej strategii – jeszcze się ona nie pojawia, bo mamy okres wakacyjny, więc nie wypada, żeby to robić i to nie zadziała – ale nie zdziwię się, że im bliżej września, tym częściej będzie mówiło się o tym, że osoby, które się nie ukuły, będą mieć problem taki, że np. nie będą mogły posłać swoich dzieci do przedszkoli – zapowiedział gość Korona TV.

– Nasze roczniki – czyli 28-35 lat – to są roczniki takie, które mają już dzieci, które mają iść do żłobka czy przedszkola. Za chwilę będzie „nie ukłuliście się, to dziecko nie pójdzie” – zaznaczył.

Odniósł się również do nawoływań – nieraz opłacanych z naszych podatków – celebrytów, że „trzeba się ukłuć, być odpornym, bo wtedy nie przenosi się wirusa”. – No nie, przenosi się wirusa. Inna kwestia, że nie zachorujemy teoretycznie – przypomniał Orłowski. – Ciężko nie zachorujemy, bo zachorować wciąż można – wtrącił prowadzący Dominik Cwikła. – Ale przenosimy. Nie trzeba być ekspertem i kończyć medycyny, żeby wiedzieć, że możemy go przenosić. Ale to pasuje do ogólnej narracji – kontynuował Orłowski i zasugerował, że „skoro Cezary Pazura nas nie przekonał, to może Zenek Martyniuk nas przekona albo Robert Lewandowski”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

2 thoughts on “Rząd zakaże wysyłania dzieci do przedszkoli, jeśli rodzice nie wezmą udziału w eksperymencie medycznym? „Bliżej września pojawią się takie pomysły”. M. J. Orłowski w Korona TV (WIDEO)

 • 28 maja 2021 o 10:29
  Permalink

  Nie ma takiej możliwości, żeby coś takiego zostało wprowadzone w życie…
  Polacy nie pozwolą sobie na kolejne bezprawie tego rządu!
  Jedna durna decyzja rządu za dużo i pęknie struna! Każdy rząd można obalić!
  Dzięki Bogu ludzi trzeźwo myślących w tym kraju jest więcej, więc może się bardzo szybko skończyć ten PiS oski cyrk!

  Odpowiedz
  • 3 czerwca 2021 o 10:33
   Permalink

   Chyba „komuś” bardzo zależy na tym żeby rząd robił to co robi i żeby ludzie nie wytrzymali i chcieli jego dymisji. To może być zaplanowane przez tego „komuś”.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.